Alle kategorieë

EN

FBT tipe

home>Produk>Veseloptiese koppelstukreeks>FBT tipe > Produkbesonderhede

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, TYPE VLEURLOZE STAAL, FBT-KOPPELER, 50: 50


ondersoek
  • Vinnige Besonderhede
  • Advantage
  • vennoot
  • Aansoek
  • FAQ
  • ondersoek
Vinnige Besonderhede

FBT-splitter is 'n soort optiese kragbestuurstoestel wat vervaardig word met Fused Biconical Tape-tegnologie. Dit beskik oor klein grootte, hoë betroubaarheid, goedkoop koste en goeie kanaal-tot-kanaal-eenvormigheid, en word wyd in PON-netwerke gebruik om die splitsing van optiese sein te verwerk.

item

1x2

vesel Tipe

G657A / G652D

Werkende golflengte

1310 / 1490 / 1550

Standaard invoegingsverlies (dB)

≤ 3.7

Eenvormigheid (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Golflengteafhanklike verlies (dB)

≤ 0.8

Terugkeer verlies (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Direktiwiteit (dB)

≥ 55

Bedryfstemp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

item1x2
Lengte * Breedte * Hoogte (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
connectorSC / UPC, SC / APC

Produkverkooppunt

Lae invoerverlies, lae PDL en hoë betroubaarheid

Hoë opbrengsverlies en goeie herhaalbaarheid

Wye golflengte

Uitstekende eenvormigheid van kanaal tot kanaal

Alle produkte voldoen aan GR-1209-CORE en GR-1221-CORE vereistes.

vennoot
  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

Toepassingscenario

1) LAN, WAN en Metro Networks

2) FTTH-projek en FTTX-ontplooiings

3) CATV-stelsel

4) GPON, EPON

5) Veseloptiese toetsapparatuur

6) Databasis stuur breëbandnet uit

FAQ

Q1. Kan ek 'n voorbeeldbestelling vir hierdie produk kry?

A: Ja, ons verwelkom monsterbestelling om gehalte te toets en te toets. Gemengde monsters is aanvaarbaar.


Q2. Wat van die hoof tyd?

A: Monster benodig 1-2 dae, massaproduksietyd benodig 1-2 weke.


Q3. Hoe stuur jy die goedere en hoe lank duur dit om te arriveer?

A: Ons stuur gewoonlik DHL, UPS, FedEx of TNT. Dit neem gewoonlik 3-5 dae om te arriveer. Lugdiens en seevaart ook opsioneel.


Q4: bied u waarborg vir die produkte?

A: Ja, ons bied 1-2 jaar waarborg aan ons formele produkte.


V5: Wat van afleweringstyd ??

A: 1) Monsters: binne een week. 2) Goedere: gewoonlik 15-20 dae.

Kontak Ons