Alle kategorieë

EN

PLC-tipe

home>Produk>Veseloptiese koppelstukreeks>PLC-tipe > Produkbesonderhede

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599462976223791.png

1X2, MINI TIPE SPLITTER, SC / APC, TOETS SPLITTER


ondersoek
  • Vinnige Besonderhede
  • Advantage
  • vennoot
  • Aansoek
  • FAQ
  • ondersoek
Vinnige Besonderhede

item

1x2

vesel Tipe

G657A / G652D

Werkende golflengte

1260nm ~ 1650nm

Standaard invoegingsverlies (dB)

≤ 4.1

Eenvormigheid (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Golflengteafhanklike verlies (dB)

≤ 0.8

Terugkeer verlies (dB)

≥ 55

Direktiwiteit (dB)

≥ 55

Bedryfstemp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

item1x2
Lengte * Breedte * Hoogte (mm)60 * 7 * 4
Invoer / uitvoer (mm)0.9
Vesellengte (M)1.5

Produkverkooppunt

Lae invoerverlies, lae PDL en hoë betroubaarheid

Hoë opbrengsverlies en goeie herhaalbaarheid

Wye golflengte

Uitstekende eenvormigheid van kanaal tot kanaal

vennoot
  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

Toepassingscenario

1) LAN, WAN en Metro Networks

2) FTTH-projek en FTTX-ontplooiings

3) CATV-stelsel

4) GPON, EPON

5) Veseloptiese toetsapparatuur

6) Databasis stuur breëbandnet uit

FAQ

Q1. Kan ek 'n voorbeeldbestelling vir hierdie produk kry?

A: Ja, ons verwelkom monsterbestelling om gehalte te toets en te toets. Gemengde monsters is aanvaarbaar.


Q2. Wat van die hoof tyd?

A: Monster benodig 1-2 dae, massaproduksietyd benodig 1-2 weke.


Q3. Hoe stuur jy die goedere en hoe lank duur dit om te arriveer?

A: Ons stuur gewoonlik DHL, UPS, FedEx of TNT. Dit neem gewoonlik 3-5 dae om te arriveer. Lugdiens en seevaart ook opsioneel.


Q4: bied u waarborg vir die produkte?

A: Ja, ons bied 1-2 jaar waarborg aan ons formele produkte.


V5: Wat van afleweringstyd ??

A: 1) Monsters: binne een week. 2) Goedere: gewoonlik 15-20 dae.

Kontak Ons