Alle kategorieë

EN

ST optiese veselverbinder

home>Produk>Pleister koord>ST optiese veselverbinder > Produkbesonderhede

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653099780565.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604295513153998.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241607408159.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241607996406.jpg

ST UPC OPTIC FIBER CONNECTOR LOW IL CONNECTOR


ondersoek
  • Vinnige Besonderhede
  • Advantage
  • vennoot
  • Aansoek
  • FAQ
  • ondersoek
Vinnige Besonderhede

Die optiese veselverbinder verbind die twee eindvlakke van die vesel presies. Die belangrikste is om die asse van die twee vesels in lyn te bring sodat die optiese energie-uitset van die oordragvesel maksimaal met die ontvangende vesel gekoppel kan word. Die impak op die stelsel word verminder as gevolg van die betrokkenheid by die optiese skakel.

Tegniese data

itemeenheiddata
Naam -PATCHCORD-ST-ST-SM-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ST-ST-SM-PVC-3.0
vesel Tipe-G652D/G657A1/G657A2
Uitset meteriaal-PVC / LSZH
Golflengtenm &1310 / 1550
Invoeging verliesdB≤ 0.3
Terugkeer verliesdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepeatabledB≤ 0.1
Plug tyeS≥ 1000
uitwisselbaar-≤ 0.2
Trek sterkteN≥ 50
Werkstem.-40 ~ 75
Stoor Temp.-40 ~ 85

Verskaf besonderhede

LengteAantal (stuks) / kartonKarton grootte (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Produkverkooppunt

invoegverlies: <= 0.2db                                       

werks temperatuur: -40 ℃ ~ + 85 ℃                                       

herhaalbaarheid: <= 0.2db                                               

verwisselbaarheid : <= 0.2db                                       

prop tye : ≥1000                                       

treksterkte : 5kg

vennoot
  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

Toepassingscenario

1) LAN, WAN en Metro Networks                                       

2) FTTH-projek en FTTX-ontplooiings                                       

3) CATV-stelsel                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Veseloptiese toetsapparatuur                                       

6) Databasis stuur breëbandnet uit                                               

FAQ

Q1. Kan ek 'n voorbeeldbestelling vir hierdie produk kry?

A: Ja, ons verwelkom monsterbestelling om gehalte te toets en te toets. Gemengde monsters is aanvaarbaar.


Q2. Wat van die hoof tyd?

A: Monster benodig 1-2 dae, massaproduksietyd benodig 1-2 weke.


Q3. Hoe stuur jy die goedere en hoe lank duur dit om te arriveer?

A: Ons stuur gewoonlik DHL, UPS, FedEx of TNT. Dit neem gewoonlik 3-5 dae om te arriveer. Lugdiens en seevaart ook opsioneel.


Q4: bied u waarborg vir die produkte?

A: Ja, ons bied 1-2 jaar waarborg aan ons formele produkte.


V5: Wat van afleweringstyd ??

A: 1) Monsters: binne een week. 2) Goedere: gewoonlik 15-20 dae.

Kontak Ons