Alle kategorieë

EN

Waterdigte vark

home>Produk>pigtail>Waterdigte vark > Produkbesonderhede

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178906496237.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921343596.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921982568.jpg

WATERPROOF VARKEN FC APC SC APC


ondersoek
  • Vinnige Besonderhede
  • Advantage
  • vennoot
  • Aansoek
  • FAQ
  • ondersoek
Vinnige Besonderhede

Die optiese veselverbinder verbind die twee eindvlakke van die vesel presies. Die belangrikste is om die asse van die twee vesels in lyn te bring sodat die optiese energie-uitset van die oordragvesel maksimaal met die ontvangende vesel gekoppel kan word. Die impak op die stelsel word verminder as gevolg van die betrokkenheid by die optiese skakel.

Tegniese data

itemeenheiddata
Naam -PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
vesel Tipe-G652D/G657A1/G657A2
Uitset meteriaal-PVC / LSZH
Golflengtenm &1310 / 1550
Invoeging verliesdB≤ 0.3
Terugkeer verliesdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepeatabledB≤ 0.1
Plug tyeS≥ 1000
uitwisselbaar-≤ 0.2
Trek sterkteN≥ 50
Werkstem.-40 ~ 75
Stoor Temp.-40 ~ 85

Verskaf besonderhede

LengteAantal (stuks) / kartonKarton grootte (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Produkverkooppunt

Buiteluggebruik, waterdig, roeswerend, met goeie meganiese en omgewingseienskappe

Bevat metaalversterkte staaldraad, goeie meganiese eienskappe en sterk treksterkte

Klein invoerverlies en groot opbrengsverlies

Enkele of multimode kan volgens behoeftes gekies word. Die aantal optiese kabelkerne is 2, 4, 6, 8 en 12 kabels

vennoot
  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

  • ongedefinieerd

Toepassingscenario

1) LAN, WAN en Metro Networks                                       

2) FTTH-projek en FTTX-ontplooiings                                       

3) CATV-stelsel                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Veseloptiese toetsapparatuur                                       

6) Databasis stuur breëbandnet uit                                               

FAQ
  • Q1. Kan ek 'n voorbeeldbestelling vir hierdie produk kry?

    A: Ja, ons verwelkom monsterbestelling om gehalte te toets en te toets. Gemengde monsters is aanvaarbaar.

  • Q2. Wat van die hoof tyd?

    A: Monster benodig 1-2 dae, massaproduksietyd benodig 1-2 weke.

  • Q3. Hoe stuur jy die goedere en hoe lank duur dit om te arriveer?

    A: Ons stuur gewoonlik DHL, UPS, FedEx of TNT. Dit neem gewoonlik 3-5 dae om te arriveer. Lugdiens en seevaart ook opsioneel.

  • Q4: bied u waarborg vir die produkte?

    A: Ja, ons bied 1-2 jaar waarborg aan ons formele produkte.

  • V5: Wat van afleweringstyd ??

    A: 1) Monsters: binne een week. 2) Goedere: gewoonlik 15-20 dae.

Kontak Ons