< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Bütün Kateqoriyalar

EN

Zirehli tullanan

Ana səhifə>məhsul>Patchcord>Zirehli tullanan > Məhsul detalları

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ARMED SC UPC OPTİK LİF PATCHCORD SX SM MAVİ LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


araşdırma
  • Tez Ayrıntılar
  • Fayda
  • ortaq
  • Ərizə
  • Tez tez verilən suallar
  • araşdırma
Tez Ayrıntılar

Fiber optik konnektor, lifin iki ucunu dəqiq birləşdirir. Ən əsası, iki lifin oxlarını hizalamaqdır ki, ötürücü lifdən çıxan optik enerji çıxışı qəbuledici liflə maksimum dərəcədə birləşdirilsin. Optik əlaqədə olması səbəbindən sistemə təsir minimuma endirilir.

Texniki məlumatlar

maddəvahidTarix
ad-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
Fiber Type-G652D/G657A1/G657A2
Çıxış metr-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
Durub zərərdB≤ 0.3
Zərər qayıtdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
TəkrarlanabilirdB≤ 0.1
Plug dəfəS≥1000
Bir-birini əvəz edə bilər-≤ 0.2
Çekme gücüN≥50
İş tempi.-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Paket detalları

UzunluqMiqdarı (ədəd) / cizgiKarton ölçüsü (mm)NW (kg)GW (kq)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Məhsul satışı nöqtəsi

Mikro diametrli paslanmayan polad örtüklü borudan qorunma

Yanlış burulma zədələnməsinə davamlıdır

Yüksək dartılma gücü, yüksək sıxılma müqaviməti, siçovul əleyhinə ısırıq

Tikinti daha rahat və təhlükəsizdir

Lif üçün tikinti nəticəsində yaranan zərər barədə narahat olmağa ehtiyac yoxdur

ortaq
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Tətbiq ssenarisi

1) LAN, WAN və Metro Şəbəkələri                                       

2) FTTH layihəsi və FTTX Dağıtımları                                       

3) KATV Sistemi                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiber Optik Test Cihazı                                       

6) Məlumat bazası genişzolaqlı şəbəkəni ötürür                                               

Tez tez verilən suallar

Q1. Bu məhsul üçün nümunə sifariş edə bilərəmmi?

A: Bəli, keyfiyyəti test etmək və yoxlamaq üçün nümunə sifarişinə salamlayırıq. Qarışıq nümunələr qəbul edilə bilər.


Q2. Qurğunun vaxtı nədir?

A: Nümunə 1-2 günə, kütləvi istehsal müddətinə 1-2 həftə lazımdır.


Q3. Malları necə gəmiyə salıyorsunuz və necə çatmaq lazımdır?

A: Biz adətən DHL, UPS, FedEx və ya TNT tərəfindən göndərilir. 3-5 gün gəlib çatır. Hava yolu və dəniz nəqliyyatı da isteğe bağlıdır.


Q4: Məhsullara zəmanət verirsiniz?

A: Bəli, rəsmi məhsullarımıza 1-2 il zəmanət təqdim edirik.


Q5: Çatdırılma vaxtı nədir?

A: 1) Nümunələr: bir həftə ərzində. 2) Mallar: ümumiyyətlə 15-20 gün.

Əlaqə