Bütün Kateqoriyalar

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471273488009.png

1X8, YUVA TİPİ SPLİTER, SC / UPC


araşdırma
  • Tez Ayrıntılar
  • Fayda
  • ortaq
  • Ərizə
  • Tez tez verilən suallar
  • araşdırma
Tez Ayrıntılar

Yuva tipi Splitter (PLC Splitter), kvars substratına əsaslanan inteqrasiya edilmiş bir dalğa kılavuz optik güc paylama cihazıdır. Kiçik ölçülü, geniş iş dalğa uzunluğu, yüksək etibarlılıq və yaxşı parçalanma xüsusiyyətlərinə malikdir. Xüsusilə passiv üçün uyğundur. Optik şəbəkədə (EPON, BPON, GPON və s.) Mərkəzi ofis və terminal cihazı birləşdirilir və optik siqnal bölünür.

maddə

1x8

Fiber Type

G657A / G652D

Dalğa boyu işləyir

1260nm ~ 1650nm

Standart giriş itkisi (dB)

≤ 11

Vahidlik (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Dalğa boyundan asılı itki (dB)

≤ 0.8

Return Loss (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Direktivlik (dB)

≥55

İşləmə temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

maddə1x8
Uzunluq * En * Boy (mm)120 * 80 * 18
Giriş / Çıxış (mm)2.0 / 3.0
Lif uzunluğu (M)1.5 və ya müştəri müəyyən edilmişdir

Məhsul satışı nöqtəsi

Aşağı yerləşdirmə itkisi, aşağı PDL və yüksək etibarlılıq

Yüksək dönüş itkisi və Yaxşı təkrarlanma

Geniş dalğa diapazonu

Əla kanal-kanal vahidliyi

Bütün məhsullar GR-1209-CORE və GR-1221-CORE tələblərinə cavab verir.

ortaq
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Tətbiq ssenarisi

1) LAN, WAN və Metro Şəbəkələri

2) FTTH layihəsi və FTTX Dağıtımları

3) KATV Sistemi

4) GPON, EPON

5) Fiber Optik Test Cihazı

6) Məlumat bazası genişzolaqlı şəbəkəni ötürür

Tez tez verilən suallar

Q1. Bu məhsul üçün nümunə sifariş edə bilərəmmi?

A: Bəli, keyfiyyəti test etmək və yoxlamaq üçün nümunə sifarişinə salamlayırıq. Qarışıq nümunələr qəbul edilə bilər.


Q2. Qurğunun vaxtı nədir?

A: Nümunə 1-2 günə, kütləvi istehsal müddətinə 1-2 həftə lazımdır.


Q3. Malları necə gəmiyə salıyorsunuz və necə çatmaq lazımdır?

A: Biz adətən DHL, UPS, FedEx və ya TNT tərəfindən göndərilir. 3-5 gün gəlib çatır. Hava yolu və dəniz nəqliyyatı da isteğe bağlıdır.


Q4: Məhsullara zəmanət verirsiniz?

A: Bəli, rəsmi məhsullarımıza 1-2 il zəmanət təqdim edirik.


Q5: Çatdırılma vaxtı nədir?

A: 1) Nümunələr: bir həftə ərzində. 2) Mallar: ümumiyyətlə 15-20 gün.

Əlaqə