< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Bütün Kateqoriyalar

EN

Suya davamlı pigtail

Ana səhifə>məhsul>Donuz>Suya davamlı pigtail > Məhsul detalları

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178906496237.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921343596.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921982568.jpg

SU KEÇİRMƏZ PIGTAIL FC APC SC APC


araşdırma
  • Tez Ayrıntılar
  • Fayda
  • ortaq
  • Ərizə
  • Tez tez verilən suallar
  • araşdırma
Tez Ayrıntılar

Fiber optik konnektor, lifin iki ucunu dəqiq birləşdirir. Ən əsası, iki lifin oxlarını hizalamaqdır ki, ötürücü lifdən çıxan optik enerji çıxışı qəbuledici liflə maksimum dərəcədə birləşdirilsin. Optik əlaqədə olması səbəbindən sistemə təsir minimuma endirilir.

Texniki məlumatlar

maddəvahidTarix
ad-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Fiber Type-G652D/G657A1/G657A2
Çıxış metr-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
Durub zərərdB≤ 0.3
Zərər qayıtdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
TəkrarlanabilirdB≤ 0.1
Plug dəfəS≥1000
Bir-birini əvəz edə bilər-≤ 0.2
Çekme gücüN≥50
İş tempi.-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Paket detalları

UzunluqMiqdarı (ədəd) / cizgiKarton ölçüsü (mm)NW (kg)GW (kq)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Məhsul satışı nöqtəsi

Xarici istifadə, suya davamlı, korroziyaya qarşı, yaxşı mexaniki və ekoloji xüsusiyyətlərə malikdir

Metal möhkəmləndirilmiş polad tel, yaxşı mexaniki xüsusiyyətlər və möhkəm dayanıqlılıq ehtiva edir

Kiçik yerləşdirmə itkisi və böyük geri dönüş itkisi

Tək və ya çox rejim ehtiyaclara uyğun olaraq seçilə bilər. Optik kabel nüvələrinin sayı 2, 4, 6, 8 və 12 nüvələrdir

ortaq
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Tətbiq ssenarisi

1) LAN, WAN və Metro Şəbəkələri                                       

2) FTTH layihəsi və FTTX Dağıtımları                                       

3) KATV Sistemi                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiber Optik Test Cihazı                                       

6) Məlumat bazası genişzolaqlı şəbəkəni ötürür                                               

Tez tez verilən suallar
  • Q1. Bu məhsul üçün nümunə sifariş edə bilərəmmi?

    A: Bəli, keyfiyyəti test etmək və yoxlamaq üçün nümunə sifarişinə salamlayırıq. Qarışıq nümunələr qəbul edilə bilər.

  • Q2. Qurğunun vaxtı nədir?

    A: Nümunə 1-2 günə, kütləvi istehsal müddətinə 1-2 həftə lazımdır.

  • Q3. Malları necə gəmiyə salıyorsunuz və necə çatmaq lazımdır?

    A: Biz adətən DHL, UPS, FedEx və ya TNT tərəfindən göndərilir. 3-5 gün gəlib çatır. Hava yolu və dəniz nəqliyyatı da isteğe bağlıdır.

  • Q4: Məhsullara zəmanət verirsiniz?

    A: Bəli, rəsmi məhsullarımıza 1-2 il zəmanət təqdim edirik.

  • Q5: Çatdırılma vaxtı nədir?

    A: 1) Nümunələr: bir həftə ərzində. 2) Mallar: ümumiyyətlə 15-20 gün.

Əlaqə