< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
усе раздзелы

EN

Тып FBT

Галоўная>прадукт>Валаконна-аптычная серыя>Тып FBT > Падрабязнасці прадукту

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, ТЫП НЕРЖАСЦЕЙКАЙ ТРУБЫ, ЗВУК FBT, 50: 50


Запыт
  • кароткія звесткі
  • Перавага
  • партнёр
  • дадатак
  • часта задаюць пытанні
  • Запыт
кароткія звесткі

FBT-сплітар - гэта тып прылады кіравання аптычнай магутнасцю, які вырабляецца з выкарыстаннем тэхналогіі плаўленай біканічнай стужкі. Ён адрозніваецца невялікімі памерамі, высокай надзейнасцю, таннай коштам і добрай аднастайнасцю канала да канала, і шырока выкарыстоўваецца ў сетках PON для рэалізацыі аптычнага падзелу магутнасці сігналу.

пункт

1x2

тып валакна

G657A / G652D

Працоўная даўжыня хвалі

1310 / 1490 / 1550

Стандартная страта ўстаўкі (дБ)

≤ 3.7

Аднастайнасць (дБ)

≤ 0.8

PDL (дБ)

≤ 0.2

Страта, залежыць ад даўжыні хвалі (дБ)

≤ 0.8

Зваротныя страты (дб)

≥55 (ПК / UPC), ≥60 (APC)

Накіраванасць (дБ)

≥55

Рабочая тэмпература. Ганг

-40 ℃ ~ + 85 ℃

пункт1x2
Даўжыня * Шырыня * Вышыня (мм)3.0*54,3.0*60,3.5*66
злучальнікSC / UPC, SC / APC

Пункт продажу прадукту

Нізкія страты ўстаўкі, нізкі PDL і высокая надзейнасць

Высокая страта вяртання і добрая паўтаральнасць

Шырокі дыяпазон даўжынь хваль

Выдатная аднастайнасць канала да канала

Уся прадукцыя адпавядае патрабаванням GR-1209-CORE і GR-1221-CORE.

партнёр
  • нявызначаных

  • нявызначаных

  • нявызначаных

  • нявызначаных

Сцэнарый прымянення

1) LAN, WAN і Metro Networks

2) Праект FTTH і разгортванне FTTX

3) Сістэма CATV

4) GPON, EPON

5) Валаконна-аптычнае выпрабавальнае абсталяванне

6) Шырокапалосная сетка перадачы базы дадзеных

часта задаюць пытанні

Q1. Ці магу я зрабіць заказ на гэты прадукт?

A: Так, мы вітаем заказ ўзору для тэставання і праверкі якасці. Змешаныя ўзоры з'яўляюцца прымальнымі.


Q2. Як наконт своечасовасцю?

A: Для ўзору трэба 1-2 дзён, час масавага вытворчасці - 1-2 тыдні.


Q3. Як вы грузіце тавары і колькі часу гэта зойме, каб прыбыць?

A: Мы звычайна грузім DHL, UPS, FedEx або TNT. Звычайна гэта займае 3-5 дзён, каб прыбыць. Авіякампанія і марскія перавозкі таксама неабавязкова.


Q4: Прапаноўвае Ці вы гарантыю на прадукцыю?

A: Так, мы прапануем 1-2 гады гарантыі на нашы афіцыйныя прадукты.


Q5: А як наконт часу дастаўкі ??

A: 1) Узоры: на працягу аднаго тыдня. 2) Тавары: звычайна 15-20 дзён.

кантакт