< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
усе раздзелы

EN

Тып PLC

Галоўная>прадукт>Валаконна-аптычная серыя>Тып PLC > Падрабязнасці прадукту

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471074115290.png

1X16, АБС-БОКС ТЫП ШПІТЛЕР, SC / UPC


Запыт
  • кароткія звесткі
  • Перавага
  • партнёр
  • дадатак
  • часта задаюць пытанні
  • Запыт
кароткія звесткі

ABS Box Splitter (PLC Splitter) - гэта ўбудаванае ў аптычнае прылада размеркавання хвалепадобнай магутнасці на аснове кварцавай падкладкі. Ён мае характарыстыкі невялікіх памераў, шырокага дыяпазону працоўных даўжынь хваль, высокай надзейнасці і добрай аднастайнасці расшчаплення. Асабліва падыходзіць для пасіўных. У аптычнай сетцы (EPON, BPON, GPON і г.д.) цэнтральны офіс і канцавая прылада падлучаны, а аптычны сігнал раздзелены. У цяперашні час існуе два тыпу 1 × N і 2 × N. Раздзяляльнікі 1 х N і 2 х N раўнамерна падзяляюць аптычны сігнал на некалькі разетак з аднаго або двайнога ўваходу альбо працуюць у зваротным кірунку, каб накіроўваць некалькі аптычных сігналаў у адно або падвойнае валакно.

пункт

1x16

тып валакна

G657A / G652D

Працоўная даўжыня хвалі

1260 нм ~ 1650 нм

Стандартная страта ўстаўкі (дБ)

≤ 13.7

Аднастайнасць (дБ)

≤ 0.8

PDL (дБ)

≤ 0.2

Страта, залежыць ад даўжыні хвалі (дБ)

≤ 0.8

Зваротныя страты (дб)

≥55

Накіраванасць (дБ)

≥55

Рабочая тэмпература. Ганг

-40 ℃ ~ + 85 ℃

пункт1x16
Даўжыня * Шырыня * Вышыня (мм)120 * 80 * 18
Уваход / выхад (мм)2.0 / 3.0
Даўжыня валакна (М)1.5 або вызначана кліентам

Пункт продажу прадукту

Нізкія страты ўстаўкі, нізкі PDL і высокая надзейнасць

Высокая страта вяртання і добрая паўтаральнасць

Шырокі дыяпазон даўжынь хваль

Выдатная аднастайнасць канала да канала

партнёр
  • нявызначаных

  • нявызначаных

  • нявызначаных

  • нявызначаных

Сцэнарый прымянення

1) LAN, WAN і Metro Networks

2) Праект FTTH і разгортванне FTTX

3) Сістэма CATV

4) GPON, EPON

5) Валаконна-аптычнае выпрабавальнае абсталяванне

6) Шырокапалосная сетка перадачы базы дадзеных

часта задаюць пытанні

Q1. Ці магу я зрабіць заказ на гэты прадукт?

A: Так, мы вітаем заказ ўзору для тэставання і праверкі якасці. Змешаныя ўзоры з'яўляюцца прымальнымі.


Q2. Як наконт своечасовасцю?

A: Для ўзору трэба 1-2 дзён, час масавага вытворчасці - 1-2 тыдні.


Q3. Як вы грузіце тавары і колькі часу гэта зойме, каб прыбыць?

A: Мы звычайна грузім DHL, UPS, FedEx або TNT. Звычайна гэта займае 3-5 дзён, каб прыбыць. Авіякампанія і марскія перавозкі таксама неабавязкова.


Q4: Прапаноўвае Ці вы гарантыю на прадукцыю?

A: Так, мы прапануем 1-2 гады гарантыі на нашы афіцыйныя прадукты.


Q5: А як наконт часу дастаўкі ??

A: 1) Узоры: на працягу аднаго тыдня. 2) Тавары: звычайна 15-20 дзён.

кантакт