усе раздзелы

EN

SC-валаконна-аптычны раз'ём

Галоўная>прадукт>Патчорд>SC-валаконна-аптычны раз'ём > Падрабязнасці прадукту

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1657000343409893.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1657000343789683.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1657000343226461.jpg

SC APC OPTICAL FIBER PATCHCORD SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


Запыт
  • кароткія звесткі
  • Перавага
  • партнёр
  • дадатак
  • часта задаюць пытанні
  • Запыт
кароткія звесткі

Валаконна-аптычны раздым дакладна злучае дзве тарцы валакна. Самае галоўнае - гэта выраўнаваць восі двух валокнаў так, каб аптычная энергія, якая выходзіць ад перадае валакна, максімальна спалучалася з прыёмным валакном. Уздзеянне на сістэму мінімізавана дзякуючы ўдзелу ў аптычным канале.

Тэхнічныя дадзеныя

пункт блок Дата
Імя - PATCHCORD-SC / UPC-FC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN - APT-PATCHCORD-SC / UPC-SX-2.0 / 3.0
тып валакна - G652D/G657A1/G657A2
Выхад метэрыяльны - ПВХ / ЛШ
Даўжыня хвалі нм & 1310 / 1550
Ўносяцца страты dB ≤ 0.3
Зваротныя страты dB ≥50 (ПК, UPC) ; ≥60 (APC)
паўтараецца dB ≤ 0.1
Раз падключэння S ≥1000
ўзаемазаменнасць - ≤ 0.2
мяжа трываласці на разрыў N ≥50
Рабочая тэмпература. -40 ~ 75
Temp захоўвання. -40 ~ 85

Упакоўка дэталяў

Даўжыня Колькасць (шт) / карта Памер кардоннай панэлі (мм) NW (кг) ГВт (кг)
1m 1600 570 * 430 * 460 30 31.4
2m 1200 570 * 430 * 460 26 27.4
3m 1000 570 * 430 * 460 23.6 25
5m 800 570 * 430 * 460 23.1 24.5
10m 500 570 * 430 * 460 21.6 23
15m 400 570 * 430 * 460 25.6 27
20m 320 570 * 430 * 460 26.5 27.9

1

Пункт продажу прадукту

Нізкія страты пры ўстаўцы і высокая надзейнасць

Высокая страта вяртання і добрая паўтаральнасць

Высокая трываласць цягі і штуршка

Шырокі дыяпазон даўжынь хваль

партнёр
  • нявызначаных

  • нявызначаных

  • нявызначаных

  • нявызначаных

Сцэнарый прымянення

1) LAN, WAN і Metro Networks

2) Праект FTTH і разгортванне FTTX

3) Сістэма CATV

4) GPON, EPON

5) Валаконна-аптычнае выпрабавальнае абсталяванне

6) Шырокапалосная сетка перадачы базы дадзеных

часта задаюць пытанні

Q1. Ці магу я зрабіць заказ на гэты прадукт?

A: Так, мы вітаем заказ ўзору для тэставання і праверкі якасці. Змешаныя ўзоры з'яўляюцца прымальнымі.


Q2. Як наконт своечасовасцю?

A: Для ўзору трэба 1-2 дзён, час масавага вытворчасці - 1-2 тыдні.


Q3. Як вы грузіце тавары і колькі часу гэта зойме, каб прыбыць?

A: Мы звычайна грузім DHL, UPS, FedEx або TNT. Звычайна гэта займае 3-5 дзён, каб прыбыць. Авіякампанія і марскія перавозкі таксама неабавязкова.


Q4: Прапаноўвае Ці вы гарантыю на прадукцыю?

A: Так, мы прапануем 1-2 гады гарантыі на нашы афіцыйныя прадукты.


Q5: А як наконт часу дастаўкі ??

A: 1) Узоры: на працягу аднаго тыдня. 2) Тавары: звычайна 15-20 дзён.

кантакт