Sve kategorije

EN

FBT tip

Početna>Proizvod>Serija optičkih spojnica>FBT tip > Detalji o proizvodu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, VRSTA NERJAVEČE ČELIČNE CIJEV, FBT SPOJNICA, 50: 50


istraga
  • Kratki detalji
  • prednost
  • partner
  • aplikacija
  • FAQ
  • istraga
Kratki detalji

FBT razdjelnik je vrsta uređaja za upravljanje optičkom snagom koji je proizveden tehnologijom fused Biconical Tape. Odlikuje se malom veličinom, visokom pouzdanošću, jeftinim troškovima i dobrom ujednačenošću kanala do kanala, a široko se koristi u PON mrežama za ostvarivanje podjele snage optičkog signala.

stavka

1x2

Fiber Tip

G657A / G652D

Radna talasna dužina

1310 / 1490 / 1550

Standardni gubitak umetanja (dB)

≤3.7

Ujednačenost (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Gubitak ovisan o valnoj duljini (dB)

≤0.8

Povratak gubitak (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Usmjerenost (dB)

≥55

Radna temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

stavka1x2
Dužina * Širina * Visina (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
konektorSC / UPC, SC / APC

Mjesto prodaje proizvoda

Mali gubitak umetanja, nizak PDL i velika pouzdanost

Visok povratni gubitak i dobra ponovljivost

Širok raspon valnih duljina

Izvrsna ujednačenost kanala do kanala

Svi proizvodi ispunjavaju zahtjeve GR-1209-CORE i GR-1221-CORE.

partner
  • nedefinisan

  • nedefinisan

  • nedefinisan

  • nedefinisan

Scenarij prijave

1) LAN, WAN i Metro mreže

2) FTTH projekt i implementacije FTTX-a

3) CATV sistem

4) GPON, EPON

5) Oprema za ispitivanje optičkih vlakana

6) Širokopojasna mreža za prenos podataka

FAQ

Q1. Mogu li dobiti ovaj uzorak za ovaj proizvod?

O: Da, mi smo dobrodošli uzorak za testiranje i provjeru kvaliteta. Mešani uzorci su prihvatljivi.


Q2. Šta je sa vremenom?

O: Uzorak treba 1-2 dana, vreme masovne proizvodnje treba 1-2 nedelje.


Q3. Kako da otpremite robu i koliko dugo treba da stigne?

O: Mi obično šaljemo DHL, UPS, FedEx ili TNT. Obično traje 3-5 dana. Vazdušni i pomorski prevoz takođe je opcionalan.


Q4: Da li nudite garanciju za proizvode?

O: Da, nudimo garanciju od 1-2 godine za naše formalne proizvode.


P5: Što je s vremenom isporuke ??

O: 1) Uzorci: u roku od jedne sedmice. 2) Roba: obično 15-20 dana.

Kontakt