Sve kategorije

EN

MPO optički fiber patchcord

Početna>Proizvod>Patchcord>MPO optički fiber patchcord > Detalji o proizvodu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652817500960.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600242735528643.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956483458817.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600242735491918.jpg

MPO OPTIČKI VOJNIČKI PRIKLJUČAK NIZKI PRIKLJUČAK


istraga
  • Kratki detalji
  • prednost
  • partner
  • aplikacija
  • FAQ
  • istraga
Kratki detalji

Optički konektor precizno povezuje dvije krajnje površine vlakna. Najvažnije je poravnati ose dva vlakna tako da se optička energija koja izlazi iz predajnog vlakna može maksimalno povezati sa prijemnim vlaknom. Utjecaj na sistem je minimaliziran zbog njegovog uključivanja u optičku vezu.

Tehnički podaci

stavkajedinicapodaci
Ime-PATCHCORD-MPO-MPO-SM-G657A1-PVC
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
Fiber Tip-G652D/G657A1/G657A2
Izlazni materijal-PVC / LSZH
talasna dužinanm &1310 / 1550
Gubitak umetanjadB≤0.3
Povratni gubitakdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
PonavljanjedB≤0.1
Plug timesS≥1000
Interchangeability-≤0.2
Zatezna čvrstoćaN≥50
Radna temp.-40 ~ 75
Temperatura skladištenja.-40 ~ 85

Detalji o pakiranju

dužinaKoličina (kom) / kartonVeličina kutije (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Mjesto prodaje proizvoda

Mali gubitak umetanja i velika pouzdanost

Visok povratni gubitak i dobra ponovljivost 

Velika čvrstoća povlačenja i guranja

Širok raspon valnih duljina

partner
  • nedefinisan

  • nedefinisan

  • nedefinisan

  • nedefinisan

Scenarij prijave

1) LAN, WAN i Metro mreže                                       

2) FTTH projekt i implementacije FTTX-a                                       

3) CATV sistem                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Oprema za ispitivanje optičkih vlakana                                       

6) Širokopojasna mreža za prenos podataka                                               

FAQ

Q1. Mogu li dobiti ovaj uzorak za ovaj proizvod?

O: Da, mi smo dobrodošli uzorak za testiranje i provjeru kvaliteta. Mešani uzorci su prihvatljivi.


Q2. Šta je sa vremenom?

O: Uzorak treba 1-2 dana, vreme masovne proizvodnje treba 1-2 nedelje.


Q3. Kako da otpremite robu i koliko dugo treba da stigne?

O: Mi obično šaljemo DHL, UPS, FedEx ili TNT. Obično traje 3-5 dana. Vazdušni i pomorski prevoz takođe je opcionalan.


Q4: Da li nudite garanciju za proizvode?

O: Da, nudimo garanciju od 1-2 godine za naše formalne proizvode.


P5: Što je s vremenom isporuke ??

O: 1) Uzorci: u roku od jedne sedmice. 2) Roba: obično 15-20 dana.

Kontakt