Sve kategorije

EN

PLC tip

Početna>Proizvod>Serija optičkih spojnica>PLC tip > Detalji o proizvodu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC PLOČASTA CIJEV SPLITTER MINI TIP SC APC


istraga
  • Kratki detalji
  • prednost
  • partner
  • aplikacija
  • FAQ
  • istraga
Kratki detalji

PLC optički razdjelnik je integrirani valovodni uređaj za distribuciju optičke snage zasnovan na kvarcnoj podlozi. Ima karakteristike male veličine, širokog opsega talasnih dužina, visoku pouzdanost i dobru ujednačenost. Posebno je pogodan za pasivne optičke mreže (EPON, BPON, GPON, itd.) Povezuje centralni ured i terminalni uređaj i provodi razdvajanje optičkog signala.

Mjesto prodaje proizvoda

Mali gubitak umetanja, nizak PDL i velika pouzdanost

Visok povratni gubitak i dobra ponovljivost

Širok raspon valnih duljina

Izvrsna ujednačenost kanala do kanala

Stabilnost Telcordia GR-1221 i GR-1209

partner
  • nedefinisan

  • nedefinisan

  • nedefinisan

  • nedefinisan

Scenarij prijave

1) LAN, WAN i Metro mreže

2) FTTH projekt i implementacije FTTX-a

3) CATV sistem

4) GPON, EPON

5) Oprema za ispitivanje optičkih vlakana

6) Širokopojasna mreža za prenos podataka

FAQ

Q1. Mogu li dobiti ovaj uzorak za ovaj proizvod?

O: Da, mi smo dobrodošli uzorak za testiranje i provjeru kvaliteta. Mešani uzorci su prihvatljivi.


Q2. Šta je sa vremenom?

O: Uzorak treba 1-2 dana, vreme masovne proizvodnje treba 1-2 nedelje.


Q3. Kako da otpremite robu i koliko dugo treba da stigne?

O: Mi obično šaljemo DHL, UPS, FedEx ili TNT. Obično traje 3-5 dana. Vazdušni i pomorski prevoz takođe je opcionalan.


Q4: Da li nudite garanciju za proizvode?

O: Da, nudimo garanciju od 1-2 godine za naše formalne proizvode.


P5: Što je s vremenom isporuke ??

O: 1) Uzorci: u roku od jedne sedmice. 2) Roba: obično 15-20 dana.

Kontakt