< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Tots els pobles
EN

Cable de l'estació base

Inici>Producte>Canya de porc>Cable de l'estació base > Detall del producte

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

PATCHCORD DE FIBRA TPTICA EXTERIOR SC UPC FC UPC


Investigació
  • Informació ràpida
  • Avantatge
  • partner
  • sol·licitud
  • FAQ
  • Investigació
Informació ràpida

El connector de fibra òptica connecta amb precisió les dues cares finals de la fibra. El més important és alinear els eixos de les dues fibres de manera que l'energia òptica produïda per la fibra transmissora es pugui acoblar a la fibra receptora en la mesura màxima possible. L'impacte sobre el sistema es minimitza a causa de la seva participació en l'enllaç òptic.

Dades tècniques

Articleunitatdades
Nom-CABLE DE CONNEXIÓ FC/UPC-FC/UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Tipus de fibra-G652D/G657A1/G657A2
Mesura de sortida-PVC / LSZH
Longitud d'onanm &1310/1550
Pèrdua d'inserciódB≤ 0.3
Pèrdua de retorndB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepetibledB≤ 0.1
Temps d’endollS≥ 1000
Intercanvi-≤ 0.2
Força de traccióN≥ 50
Temp de treball-40 ~ 75
Temperatura d'emmagatzematge.-40 ~ 85

Detalls de recollida

LongitudQuantitat (unitats) / cartróMida del cartró (mm)NO (kg)GW (kg)
1m1600* 570 430 460 *3031.4
2m1200* 570 430 460 *2627.4
3m1000* 570 430 460 *23.625
5m800* 570 430 460 *23.124.5
10m500* 570 430 460 *21.623
15m400* 570 430 460 *25.627
20m320* 570 430 460 *26.527.9

1

Punt de venda de productes

Adopteu fibra resistent a la fatiga d'alta resistència per garantir la fiabilitat i la vida útil del cable de camp en diverses condicions dures

La capa de recobriment especial i l’estructura de recobriment secundària poden absorbir tensions mecàniques i ambientals, i la pèrdua de fixació del cable és petita

Alta resistència, pes lleuger i alta relació pes-pes; la funda rodona és compacta i és especialment adequada per a la retracció repetida

Funda protectora ignífuga d'alta resistència, alt índex d'oxigen, bona retardància de la flama, resistència a la corrosió oliera i química, resistència al trencament, flexibilitat a baixa temperatura, forta elasticitat, bon amortiment de l'estrès, jaqueta de pressió resistent al desgast

partner
  • indefinit

  • indefinit

  • indefinit

  • indefinit

Escenari d'aplicacions

1) Xarxes LAN, WAN i Metro                                       

2) Projecte FTTH i desplegaments FTTX                                       

3) Sistema CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Equips de prova de fibra òptica                                       

6) Base de dades Transmetre xarxa de banda ampla                                               

FAQ

Q1. Puc fer una comanda d’exemple d’aquest producte?

R: Sí, donem la benvinguda a l'ordre de mostra per provar i verificar la qualitat. Les mostres mixtes són acceptables.


Q2. Què passa amb el temps de lliurament?

R: La mostra necessita 1-2 dies, el temps de producció massiva necessita 1-2 setmanes.


Q3. Com s'envien els béns i quant de temps triga a arribar?

R: Normalment enviem per DHL, UPS, FedEx o TNT. En general, triga 3-5 dies. L'avió i el transport marítim també són opcionals.


Q4: ofereix garantia per als productes?

R: Sí, oferim 1-2 anys de garantia als nostres productes formals.


P5: Què passa amb el termini de lliurament ??

A: 1) Mostres: dins d'una setmana. 2) Mercaderies: 15-20 dies normalment.

Contacta'ns