< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Tots els pobles

EN

Connector de fibra òptica LC

Inici>producte>Cable de connexió>Connector de fibra òptica LC > Detall del producte

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653200820417.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241026924846.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241027743122.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603954706262321.jpg

CONNECTOR DE FIBRA IBPTICA APC LC UPC VERD BLAU CONNECTOR DE BAIXA IL


Investigació
  • Informació ràpida
  • Avantatge
  • partner
  • sol·licitud
  • FAQ
  • Investigació
Informació ràpida

El connector de fibra òptica connecta amb precisió les dues cares finals de la fibra. El més important és alinear els eixos de les dues fibres de manera que l'energia òptica produïda per la fibra transmissora es pugui acoblar a la fibra receptora en la mesura màxima possible. L'impacte sobre el sistema es minimitza a causa de la seva participació en l'enllaç òptic.

Dades tècniques

Articleunitatdades
Nom-PATCHCORD-LC / UPC-LC / UPC-SM-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-LC / UPC-LC / UPC-SM-PVC-3.0
Tipus de fibra-G652D/G657A1/G657A2
Mesura de sortida-PVC / LSZH
Longitud d'onanm &1310/1550
Pèrdua d'inserciódB≤ 0.3
Pèrdua de retorndB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepetibledB≤ 0.1
Temps d’endollS≥ 1000
Intercanvi-≤ 0.2
Força de traccióN≥ 50
Temp de treball-40 ~ 75
Temperatura d'emmagatzematge.-40 ~ 85

Detalls de recollida

LongitudQuantitat (unitats) / cartróMida del cartró (mm)NO (kg)GW (kg)
1m1600* 570 430 460 *3031.4
2m1200* 570 430 460 *2627.4
3m1000* 570 430 460 *23.625
5m800* 570 430 460 *23.124.5
10m500* 570 430 460 *21.623
15m400* 570 430 460 *25.627
20m320* 570 430 460 *26.527.9

1

Punt de venda de productes

pèrdua d'inserció: <= 0.2 db                                       

temperatura de treball: -40 ℃ ~ + 85 ℃                                       

repetibilitat: <= 0.2 db                                               

intercanviabilitat : <= 0.2 db                                       

temps d'endoll : ≥1000                                       

resistència a la tracció : 5 kg

partner
  • indefinit

  • indefinit

  • indefinit

  • indefinit

Escenari d'aplicacions

1) Xarxes LAN, WAN i Metro                                       

2) Projecte FTTH i desplegaments FTTX                                       

3) Sistema CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Equips de prova de fibra òptica                                       

6) Base de dades Transmetre xarxa de banda ampla                                               

FAQ

Q1. Puc fer una comanda d’exemple d’aquest producte?

R: Sí, donem la benvinguda a l'ordre de mostra per provar i verificar la qualitat. Les mostres mixtes són acceptables.


Q2. Què passa amb el temps de lliurament?

R: La mostra necessita 1-2 dies, el temps de producció massiva necessita 1-2 setmanes.


Q3. Com s'envien els béns i quant de temps triga a arribar?

R: Normalment enviem per DHL, UPS, FedEx o TNT. En general, triga 3-5 dies. L'avió i el transport marítim també són opcionals.


Q4: ofereix garantia per als productes?

R: Sí, oferim 1-2 anys de garantia als nostres productes formals.


P5: Què passa amb el termini de lliurament ??

A: 1) Mostres: dins d'una setmana. 2) Mercaderies: 15-20 dies normalment.

Contacta'ns