< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Tots els pobles
EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599632072156382.png

1X4, MINI TYPE SPLITTER, SC / APC INOX SPLITTER


Investigació
  • Informació ràpida
  • Avantatge
  • partner
  • sol·licitud
  • FAQ
  • Investigació
Informació ràpida

Article

1x4

Tipus de fibra

G657A / G652D

Longitud d’ona de treball

1260nm ~ 1650nm

Pèrdua d'inserció estàndard (dB)

≤ 4.1

Uniformitat (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Pèrdua dependent de la longitud d'ona (dB)

≤ 0.8

Pèrdua de retorn (dB)

≥ 55

Directivitat (dB)

≥ 55

Temp de funcionament Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Article1x4
Longitud * Amplada * Alçada (mm)* 60 7 4 *
Entrada / Sortida (mm)0.9
Longitud de fibra (M)1.5

Punt de venda de productes

Baixa pèrdua d’inserció, baixa PDL i alta fiabilitat

Pèrdua de rendibilitat elevada i bona repetibilitat

Ampli rang de longitud d'ona

Excel·lent uniformitat canal a canal

partner
  • indefinit

  • indefinit

  • indefinit

  • indefinit

Escenari d'aplicacions

1) Xarxes LAN, WAN i Metro

2) Projecte FTTH i desplegaments FTTX

3) Sistema CATV

4) GPON, EPON

5) Equips de prova de fibra òptica

6) Base de dades Transmetre xarxa de banda ampla

FAQ

Q1. Puc fer una comanda d’exemple d’aquest producte?

R: Sí, donem la benvinguda a l'ordre de mostra per provar i verificar la qualitat. Les mostres mixtes són acceptables.


Q2. Què passa amb el temps de lliurament?

R: La mostra necessita 1-2 dies, el temps de producció massiva necessita 1-2 setmanes.


Q3. Com s'envien els béns i quant de temps triga a arribar?

R: Normalment enviem per DHL, UPS, FedEx o TNT. En general, triga 3-5 dies. L'avió i el transport marítim també són opcionals.


Q4: ofereix garantia per als productes?

R: Sí, oferim 1-2 anys de garantia als nostres productes formals.


P5: Què passa amb el termini de lliurament ??

A: 1) Mostres: dins d'una setmana. 2) Mercaderies: 15-20 dies normalment.

Contacta'ns