Ang tanan nga mga Categories

EN

Base station cable

Panimalay>Product>Pigtail>Base station cable > Detalye sa produkto

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

OUTDOOR OPTIC FIBER PATCHCORD SC UPC FC UPC


inquiry
  • Quick detalye
  • bentaha
  • partner
  • Paggamit
  • FAQ
  • inquiry
Quick detalye

Ang fiber optic connector ensakto nga nagkonektar sa duha nga katapusan nga nawong sa hibla. Ang labing hinungdanon nga butang mao ang paghanay sa mga wasay sa duha nga mga lanot aron ang output nga enerhiya nga gikan sa nagbalhin nga hibla mahimong ikaupod sa pagdawat hibla sa labing kadaghan. Ang epekto sa sistema maminusan tungod sa pagkalambigit niini sa optical link.

Ang datos sa Tech

itemUnitData
ngalan-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Type fiber-G652D/G657A1/G657A2
Output nga meterial-PVC / LSZH
wavelengthnm &1310 / 1550
Pagkawala sa pagsuloddB≤0.3
Ang pagkawala sa pagbalikdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
GisublidB≤0.1
Mga oras sa plugS≥1000
Pagkakabalhin-≤0.2
Makusgan nga kusogN≥50
Nagtrabaho nga Temp.-40 ~ 75
Pagtipig kaswal.-40 ~ 85

Mga detalye sa pagluto

gitas-onQty (pcs) / cartoGidak-on sa karton (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Punto sa Pagbaligya sa Produkto

Pagsagop sa fiber nga adunay kusog nga kakapoy aron masiguro ang pagkakasaligan ug kinabuhi sa uma nga kable sa lainlaing mga malisud nga kahimtang

Ang espesyal nga sapaw sa patong ug ang ikaduha nga istraktura sa pagsalapid mahimo nga masuhop ang mga stress sa mekanikal ug kinaiyahan, ug gamay ang pagkawala sa pagdugtong sa kable

Taas nga kusog, gaan nga timbang ug taas nga gibug-aton sa gibug-aton nga ratio; ang bilog nga sakuban hugut ug labi nga angay alang sa gibalikbalik nga pag-atras

Ang resistensya nga adunay taas nga kalig-on nga panalipod sa siga sa kalayo, taas nga indeks sa oksiheno, maayo nga pagpugong sa siga sa kalayo, resistensya sa pagkadunot sa kemikal nga likido, resistensya sa luha, dali nga pagka-flexible sa temperatura, kusug nga pagkamaunat, maayong pagkabutang sa stress, pagsul-ob sa resistensya nga wala’y saput

partner
  • dili tino ang

  • dili tino ang

  • dili tino ang

  • dili tino ang

Scenario sa Aplikasyon

1) LAN, WAN ug Metro Networks                                       

2) FTTH nga proyekto ug FTTX Pag-deploy                                       

3) Sistema sa CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Mga Gamit sa Fiber Optic Test                                       

6) Data-base Transmit Broadband Net                                               

FAQ

Q1. Mahimo ba ako adunay usa ka sample order alang sa kini nga produkto?

A: Oo, gin-abiabi namon ang sample order aron sulayan ug susihon ang kalidad. Ang mga sampol nga sampol madawat.


Q2. Komosta ang panahon sa pagpangulo?

A: Ang panig-ingnan kinahanglan sa 1-2 nga adlaw, kinahanglan ang oras sa paghimo sa masa sa 1-2 ka semana.


Q3. Giunsa nimo ang pagpadala sa mga butang ug unsa ka dugay ang pag-abot?

A: Kasagaran nga gipadala kami sa DHL, UPS, FedEx o TNT. Kini kasagaran nagkinahanglan sa 3-5 nga mga adlaw nga moabot. Opsyonal usab ang airline ug sea shipping.


Q4: Gihatag ba nimo ang garantiya sa mga produkto?

A: Oo, gitanyag namon ang 1-2 nga tuig nga garantiya sa among pormal nga mga produkto.


Q5: Unsa man ang bahin sa oras sa paghatud ??

A: 1) Mga Sampol: sulud sa us aka semana. 2) Mga Kalakal: kasagaran 15-20 nga mga adlaw.

Contact Us