Ang tanan nga mga Categories

EN

Ang konektor sa FC fiber optic

Panimalay>Product>Patchcord>Ang konektor sa FC fiber optic > Detalye sa produkto

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652612474326.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239937485551.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239938399487.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239939204797.jpg

Ang FC APC OPTICAL FIBER CONNECTOR GREEN LOW IL CONNECTOR


inquiry
  • Quick detalye
  • bentaha
  • partner
  • Paggamit
  • FAQ
  • inquiry
Quick detalye

Ang fiber optic connector ensakto nga nagkonektar sa duha nga katapusan nga nawong sa hibla. Ang labing hinungdanon nga butang mao ang paghanay sa mga wasay sa duha nga mga lanot aron ang output nga enerhiya nga gikan sa nagbalhin nga hibla mahimong ikaupod sa pagdawat hibla sa labing kadaghan. Ang epekto sa sistema maminusan tungod sa pagkalambigit niini sa optical link.

Ang datos sa Tech

itemUnitData
ngalan-FC / APC PFIBER OPTICAL CONNECTOR
PN-APT-CONNECTOR-FC / APC-SX-2.0 / 3.0
Type fiber-G652D/G657A1/G657A2
Output nga meterial-PVC / LSZH
wavelengthnm &1310 / 1550
Pagkawala sa pagsuloddB≤0.3
Ang pagkawala sa pagbalikdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
GisublidB≤0.1
Mga oras sa plugS≥1000
Pagkakabalhin-≤0.2
Makusgan nga kusogN≥50
Nagtrabaho nga Temp.-40 ~ 75
Pagtipig kaswal.-40 ~ 85

Punto sa Pagbaligya sa Produkto

Ubos nga pagkawala sa pagsal-ot, ug Taas nga kasaligan                                       

Taas nga pagkawala sa pagbalik ug Maayo nga pag-uli                                       

Taas nga kusog sa pagbitad ug pagduso                                               

Ang taas nga lebel sa wavelength                                               

partner
  • dili tino ang

  • dili tino ang

  • dili tino ang

  • dili tino ang

Scenario sa Aplikasyon

1) LAN, WAN ug Metro Networks

2) FTTH nga proyekto ug FTTX Pag-deploy

3) Sistema sa CATV

4) GPON, EPON

5) Mga Gamit sa Fiber Optic Test

6) Data-base Transmit Broadband Net

FAQ

Q1. Mahimo ba ako adunay usa ka sample order alang sa kini nga produkto?

A: Oo, gin-abiabi namon ang sample order aron sulayan ug susihon ang kalidad. Ang mga sampol nga sampol madawat.


Q2. Komosta ang panahon sa pagpangulo?

A: Ang panig-ingnan kinahanglan sa 1-2 nga adlaw, kinahanglan ang oras sa paghimo sa masa sa 1-2 ka semana.


Q3. Giunsa nimo ang pagpadala sa mga butang ug unsa ka dugay ang pag-abot?

A: Kasagaran nga gipadala kami sa DHL, UPS, FedEx o TNT. Kini kasagaran nagkinahanglan sa 3-5 nga mga adlaw nga moabot. Opsyonal usab ang airline ug sea shipping.


Q4: Gihatag ba nimo ang garantiya sa mga produkto?

A: Oo, gitanyag namon ang 1-2 nga tuig nga garantiya sa among pormal nga mga produkto.


Q5: Unsa man ang bahin sa oras sa paghatud ??

A: 1) Mga Sampol: sulud sa us aka semana. 2) Mga Kalakal: kasagaran 15-20 nga mga adlaw.

Contact Us