< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
All Categories
EN

Tipu PLC

Home>pruduttu>Serie di Accoppiatori in Fibra Ottica>Tipu PLC > Dettagliu di u pruduttu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471273488009.png

1X8, SLOT TIPU SPLITTER, SC / UPC


nvistigazioni
  • Determinazione veloce
  • benefiziu
  • Partner
  • Candidatura
  • FAQ
  • nvistigazioni
Determinazione veloce

Slot type Splitter (PLC Splitter) hè un dispositivu integratu di distribuzione di putenza ottica di guida d'onda basatu annantu à un substratu di quarzu. Hà e caratteristiche di piccula dimensione, larga gamma di lunghezza d'onda operativa, alta affidabilità è bona uniformità di spaccatura. Hè particulari adattatu per passive. In a rete ottica (EPON, BPON, GPON, ecc.), L'uffiziu centrale è u dispositivu terminale sò cunnessi è u signale otticu hè divisu.

Item

1x8

Type Fiber

G657A / G652D

Lunghezza d'onda di travagliu

1260nm ~ 1650nm

Perdita di Inserzione Standard (dB)

≤11

Uniformità (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Perdita dipendente da a lunghezza d'onda (dB)

≤0.8

Centri Luna Roja (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Dirittività (dB)

≥55

Tempu di funziunamentu. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Item1x8
Lunghezza * Larghezza * Altezza (mm)* 120 80 18
Input / Output (mm)2.0/3.0
Lunghezza fibra (M)1.5 o definitu da u cliente

Puntu di Vendita di u Produttu

Bassa perdita d'inserzione, PDL Bassa è Alta affidabilità

Alta perdita di ritornu è Bonu ripetibilità

Ampia gamma d'onda d'onda

Uniformità eccellente entre canali è canali

Tutti i prudutti soddisfanu i requisiti GR-1209-CORE è GR-1221-CORE.

Partner
  • Chile

  • Chile

  • Chile

  • Chile

Scenariu di Applicazioni

1) Rete LAN, WAN è Metro

2) Prughjettu FTTH & Implementazioni FTTX

3) Sistema CATV

4) GPON, EPON

5) Attrezzatura di Prova in Fibra Ottica

6) Base di Dati Trasmissione Net Broadband

FAQ

Q1. Puderaghju un ordine di mostra per questu pruduttu?

A: Sè, avemu un accumpagnamentu di dispusizione per pruvene è verificate a qualità. I canne sò chjappi.


Q2. Ciò di u tempu di guidà?

A: Sample ci vole 1-2 ghjorni, u tempu di pruduzzione in massa hà bisognu di 1-2 settimane.


Q3. Cumu si vultà i merchenzie è quantu dura?

A: Avemu generale per DHL, UPS, FedEx o TNT. Adupratu da ghjornu 3-5 per arrivà. U trasportu marinu di u trasportu marinu ancu optional.


Q4: Ti dugnu garantu per i prudutti?

R: Iè, offriamu 1-2 anni di garanzia à i nostri prudutti formali.


Q5: Cosa circa u tempu di consegna ??

A: 1) Campioni: in una settimana. 2) Merci: 15-20 ghjorni di solitu.

Cuntatta ci