< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
All Categories

EN

Lînia di fibra ottica ST

Home>pruduttu>Patchcord>Lînia di fibra ottica ST > Dettagliu di u pruduttu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653099780565.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604295513153998.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241607408159.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241607996406.jpg

CONNETTORE FIBRA OTTICA ST UPC BASSU CONNETTORE IL


nvistigazioni
  • Determinazione veloce
  • benefiziu
  • Partner
  • Candidatura
  • FAQ
  • nvistigazioni
Determinazione veloce

U connettore in fibra ottica cunnessa precisamente e duie facce di fine di a fibra. A cosa più impurtante hè di allineare l'assi di e duie fibre in modo chì a produzzione di energia ottica da a fibra trasmissiva pò esse accoppiata à a fibra chì riceve à u massimu. L'impattu annantu à u sistema hè minimizatu per via di a so participazione à u ligame otticu.

Dati tecnichi

ItemUnitDati
nomu-PATCHCORD-ST-ST-SM-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ST-ST-SM-PVC-3.0
Type Fiber-G652D/G657A1/G657A2
Output meterial-PVC / LSZH
lunchizzanm &1310 / 1550
Perda di inserzionedB≤0.3
perdita di ritornudB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RèttudB≤0.1
Tempi di tappuS≥1000
Intercambiabilità-≤0.2
Strength tensoreN≥50
Tempiu di travagliu.-40 ~ 75
Temp a pruvista.-40 ~ 85

dettagli di packing

LengthQuantità (pz) / cartuDimensione cartone (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600* 570 430 4603031.4
2m1200* 570 430 4602627.4
3m1000* 570 430 46023.625
5m800* 570 430 46023.124.5
10m500* 570 430 46021.623
15m400* 570 430 46025.627
20m320* 570 430 46026.527.9

1

Puntu di Vendita di u Produttu

perdita d'inserzione: <= 0.2db                                       

temperatura di travagliu: -40 ℃ ~ + 85 ℃                                       

ripetibilità: <= 0.2db                                               

intercambiabilità : <= 0.2db                                       

plug times : ≥1000                                       

forza di trazione : 5kg

Partner
  • Chile

  • Chile

  • Chile

  • Chile

Scenariu di Applicazioni

1) Rete LAN, WAN è Metro                                       

2) Prughjettu FTTH & Implementazioni FTTX                                       

3) Sistema CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Attrezzatura di Prova in Fibra Ottica                                       

6) Base di Dati Trasmissione Net Broadband                                               

FAQ

Q1. Puderaghju un ordine di mostra per questu pruduttu?

A: Sè, avemu un accumpagnamentu di dispusizione per pruvene è verificate a qualità. I canne sò chjappi.


Q2. Ciò di u tempu di guidà?

A: Sample ci vole 1-2 ghjorni, u tempu di pruduzzione in massa hà bisognu di 1-2 settimane.


Q3. Cumu si vultà i merchenzie è quantu dura?

A: Avemu generale per DHL, UPS, FedEx o TNT. Adupratu da ghjornu 3-5 per arrivà. U trasportu marinu di u trasportu marinu ancu optional.


Q4: Ti dugnu garantu per i prudutti?

R: Iè, offriamu 1-2 anni di garanzia à i nostri prudutti formali.


Q5: Cosa circa u tempu di consegna ??

A: 1) Campioni: in una settimana. 2) Merci: 15-20 ghjorni di solitu.

Cuntatta ci