< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Všechny kategorie

EN

Hrnek pigtail

Domů>Produkt>Copánek>Hrnek pigtail > Detail produktu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178368448803.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604295610834800.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245240333771.jpg

SPOJENÝ PIGTAIL FC APC SC APC


dotaz
  • Přehled podrobných informací
  • Výhoda
  • Partner
  • Aplikace
  • Časté dotazy
  • dotaz
Přehled podrobných informací

Konektor optických vláken přesně spojuje dvě koncové plochy vlákna. Nejdůležitější věcí je vyrovnat osy dvou vláken tak, aby výstup optické energie z vysílacího vlákna mohl být v maximální míře spojen s přijímacím vláknem. Dopad na systém je minimalizován díky jeho zapojení do optického spojení.

Technická data

PoložkaJednotkaData
Jméno a Příjmení-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Typ Fiber-G652D/G657A1/G657A2
Výstupní měřič-PVC / LSZH
Vlnová délkanm &1310 / 1550
Vložený útlumdB≤0.3
Návrat ztrátydB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
OpakovatelnédB≤0.1
Doby zapojeníS≥1000
Zaměnitelnost-≤0.2
Pevnost v tahuN≥50
Pracovní Temp.-40 ~ 75
Teplota při skladování.-40 ~ 85

Čekání na podrobnosti

DélkaMnožství (ks) / kartVelikost kartonu (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Prodejní místo produktu

Vyhovuje normám ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC a dalším mezinárodním standardům a standardům pro domácí telekomunikační průmysl

Aktivní připojení pro přenos vláken

Malá ztráta vložení a velká ztráta zpětného toku

Dobrá zaměnitelnost a opakovatelnost

Partner
  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

Scénář aplikace

1) Sítě LAN, WAN a Metro                                       

2) Projekt FTTH a nasazení FTTX                                       

3) CATV systém                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Zařízení pro testování optických vláken                                       

6) Databáze Přenos Broadband Net                                               

Časté dotazy
  • Q1. Mohu mít vzorovou objednávku tohoto produktu?

    Odpověď: Ano, vítáme vzorovou objednávku, abychom testovali a kontrolovali kvalitu. Smíšené vzorky jsou přijatelné.

  • Q2. A co doba realizace?

    Odpověď: Vzorek potřebuje 1–2 dní, čas hromadné výroby 1–2 týdny.

  • Q3. Jak zboží přepravujete a jak dlouho trvá, než dorazíte?

    Odpověď: Dodáváme obvykle prostřednictvím společností DHL, UPS, FedEx nebo TNT. Obvykle trvá doručení 3-5. Letecká a námořní přeprava je rovněž dobrovolná.

  • Q4: Nabízíte záruku na produkty?

    A: Ano, na naše formální produkty nabízíme 1-2letou záruku.

  • Q5: A co dodací lhůta ??

    Odpověď: 1) Vzorky: do jednoho týdne. 2) Zboží: obvykle 15-20 dní.

Kontaktujte nás