< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Všechny kategorie

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, SPLITTER TYPU ABS-BOXU, SC / UPC


dotaz
  • Přehled podrobných informací
  • Výhoda
  • Partner
  • Aplikace
  • Časté dotazy
  • dotaz
Přehled podrobných informací

ABS Box Splitter (PLC Splitter) je integrované zařízení pro distribuci optického výkonu vlnovodu založené na křemenném substrátu. Má vlastnosti malé velikosti, širokého rozsahu provozních vlnových délek, vysoké spolehlivosti a dobré rovnoměrnosti rozdělení. Je vhodný zejména pro pasivní. V optické síti (EPON, BPON, GPON atd.) Jsou připojena ústředna a koncové zařízení a optický signál je rozdělen. V současné době existují dva typy 1 × N a 2 × N. Rozdělovače 1 x N a 2 x N rovnoměrně rozdělují optický signál na více výstupů z jednoho nebo duálního vstupu nebo pracují obráceně a směrují více optických signálů do jednoho nebo duálního vlákna.

Položka

1x8

Typ Fiber

G657A/G652D

Pracovní vlnová délka

1260nm ~ 1650nm

Standardní ztráta vložení (dB)

≤11

Jednotnost (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Ztráta závislá na vlnové délce (dB)

≤0.8

Return Loss (dB)

≥55

Směrovost (dB)

≥55

Provozní teplota Ganga

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Položka1x8
Délka * Šířka * Výška (mm)120 * 80 * 10
Vstup / výstup (mm)2.0 / 3.0
Délka vlákna (M)1.5 nebo definované zákazníkem

Prodejní místo produktu

Nízký vložný útlum, nízké PDL a vysoká spolehlivost

Vysoká ztráta návratnosti a dobrá opakovatelnost

Široký rozsah vlnových délek

Vynikající rovnoměrnost mezi jednotlivými kanály

Partner
  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

Scénář aplikace

1) Sítě LAN, WAN a Metro

2) Projekt FTTH a nasazení FTTX

3) CATV systém

4) GPON, EPON

5) Zařízení pro testování optických vláken

6) Databáze Přenos Broadband Net

Časté dotazy

Q1. Mohu mít vzorovou objednávku tohoto produktu?

Odpověď: Ano, vítáme vzorovou objednávku, abychom testovali a kontrolovali kvalitu. Smíšené vzorky jsou přijatelné.


Q2. A co doba realizace?

Odpověď: Vzorek potřebuje 1–2 dní, čas hromadné výroby 1–2 týdny.


Q3. Jak zboží přepravujete a jak dlouho trvá, než dorazíte?

Odpověď: Dodáváme obvykle prostřednictvím společností DHL, UPS, FedEx nebo TNT. Obvykle trvá doručení 3-5. Letecká a námořní přeprava je rovněž dobrovolná.


Q4: Nabízíte záruku na produkty?

A: Ano, na naše formální produkty nabízíme 1-2letou záruku.


Q5: A co dodací lhůta ??

Odpověď: 1) Vzorky: do jednoho týdne. 2) Zboží: obvykle 15-20 dní.

Kontaktujte nás