alle kategorier

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC RUSTFRIT RØR SPLITTER MINI TYPE SC APC


  • Hurtige oplysninger
  • Advantage
  • Partner
  • Anvendelse
  • FAQ
  • Forespørgsel
Hurtige oplysninger

PLC optisk splitter er en integreret bølgeleder optisk strømfordelingsenhed baseret på kvartssubstrat. Det har egenskaberne ved lille størrelse, bredt driftsbølgelængdeområde, høj pålidelighed og god ensartethed. Det er især velegnet til passive optiske netværk (EPON, BPON, GPON osv.) Forbinder centralkontoret og terminalenheden og implementerer opsplitningen af ​​det optiske signal.

Produkt sælger punkt

Lavt indsættelsestab, lavt PDL og høj pålidelighed

Højt tab af afkast og god gentagelighed

Bredt bølgelængdeområde

Fremragende kanal-til-kanal ensartethed

Stabilitet Telcordia GR-1221 og GR-1209

Partner
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Applikationsscenario

1) LAN, WAN og Metro-netværk

2) FTTH-projekt og FTTX-implementeringer

3) CATV-system

4) GPON, EPON

5) Fiberoptisk testudstyr

6) Database transmitterer bredbåndsnet

FAQ

Q1. Kan jeg få en prøveordre til dette produkt?

A: Ja, vi hilser prøveordre til at teste og kontrollere kvalitet. Blandede prøver er acceptable.


Q2. Hvad med ledetiden?

A: Prøve har brug for 1-2 dage, masseproduktionstid kræver 1-2 uger.


Q3. Hvordan sender du varerne og hvor lang tid tager det at ankomme?

A: Vi leverer normalt af DHL, UPS, FedEx eller TNT. Det tager normalt 3-5 dage at ankomme. Flyselskab og søfart er også valgfri.


Q4: Kan du tilbyde garanti for produkterne?

A: Ja, vi tilbyder 1-2 års garanti på vores formelle produkter.


Q5: Hvad med leveringstid ??

A: 1) Prøver: inden for en uge. 2) Varer: Normalt 15-20 dage.

Kontakt