Όλες οι κατηγορίες

EN

Θωρακισμένος άλτης

Αρχική σελίδα>Προϊόν>Patchcord>Θωρακισμένος άλτης > Λεπτομέρεια προϊόντος

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ARMED SC UPC ΟΠΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ ΜΟΡΦΗ SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


Ερώτηση
  • Συνοπτικές λεπτομέρειες
  • Πλεονέκτημα
  • εταίρος
  • Εφαρμογή
  • FAQ
  • Ερώτηση
Συνοπτικές λεπτομέρειες

Ο σύνδεσμος οπτικών ινών συνδέει με ακρίβεια τις δύο ακραίες όψεις της ίνας. Το πιο σημαντικό πράγμα είναι να ευθυγραμμιστούν οι άξονες των δύο ινών έτσι ώστε η οπτική παραγωγή ενέργειας από την ίνα εκπομπής να μπορεί να συζευχθεί με την ίνα λήψης στο μέγιστο βαθμό. Η επίδραση στο σύστημα ελαχιστοποιείται λόγω της εμπλοκής του στον οπτικό σύνδεσμο.

Τεχνολογικά δεδομένα

ΕίδοςΜονάδαημερομηνία
Όνομα και Επίθετο -PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
Τύπος ινών-G652D/G657A1/G657A2
Μέτρηση εξόδου-PVC / LSZH
Μήκος κύματοςnm &1310/1550
Απώλεια εισαγωγήςdB≤ 0.3
Επιστροφή απώλειαdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
ΕπαναληπτικήdB≤ 0.1
Συνδέστε τους χρόνουςS≥1000
Ανταλλαξιμότητα-≤ 0.2
αντοχή σε εφελκυσμόN≥50
Εργασίας Temp.-40 ~ 75
Θερμοκρασία αποθήκευσης.-40 ~ 85

Λεπτομέρειες Paking

ΜήκοςΠοσότητα (τεμ) / χαρτοκιβώτιοΜέγεθος χαρτοκιβωτίου (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 430 * * 4603031.4
2m1200570 430 * * 4602627.4
3m1000570 430 * * 46023.625
5m800570 430 * * 46023.124.5
10m500570 430 * * 46021.623
15m400570 430 * * 46025.627
20m320570 430 * * 46026.527.9

1

Σημείο πώλησης προϊόντων

Προστατευτικό σωλήνα από ανοξείδωτο ατσάλι με μικροδιάμετρο

Ανθεκτικό σε ακατάλληλη στρεπτική βλάβη

Υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό, υψηλή αντίσταση συμπίεσης, δάγκωμα κατά των αρουραίων

Η κατασκευή είναι πιο βολική και ασφαλής

Δεν χρειάζεται να ανησυχείτε για ζημιές που προκαλούνται από την κατασκευή ινών

εταίρος
  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

Σενάριο εφαρμογής

1) Δίκτυα LAN, WAN και Metro                                       

2) FTTH έργο & FTTX Deployments                                       

3) Σύστημα CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών                                       

6) Ευρυζωνικό δίκτυο μετάδοσης βάσης δεδομένων                                               

FAQ

Ε1. Μπορώ να έχω δείγμα παραγγελίας για αυτό το προϊόν;

Α: Ναι, χαιρετίζουμε την παραγγελία δείγματος για να ελέγξουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μεικτά δείγματα είναι αποδεκτά.


Q2. Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης;

Α: Το δείγμα χρειάζεται 1-2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.


Q3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσετε;

Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Χρειάζεται συνήθως 3-5 ημέρες για να φτάσει. Η αεροπορική και θαλάσσια ναυτιλία είναι επίσης προαιρετική.


Q4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;

Α: Ναι, προσφέρουμε 1-2 χρόνια εγγύηση στα επίσημα προϊόντα μας.


Ε5: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;

Α: 1) Δείγματα: εντός μίας εβδομάδας. 2) Προϊόντα: συνήθως 15-20 ημέρες.

Επικοινωνήστε μαζί μας