Όλες οι κατηγορίες

EN

Καλώδιο σταθμού βάσης

Αρχική σελίδα>Προϊόν>Πλεξίδα>Καλώδιο σταθμού βάσης > Λεπτομέρεια προϊόντος

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΜΟΡΦΗ ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ SC UPC FC UPC


Ερώτηση
  • Συνοπτικές λεπτομέρειες
  • Πλεονέκτημα
  • εταίρος
  • Εφαρμογή
  • FAQ
  • Ερώτηση
Συνοπτικές λεπτομέρειες

Ο σύνδεσμος οπτικών ινών συνδέει με ακρίβεια τις δύο ακραίες όψεις της ίνας. Το πιο σημαντικό πράγμα είναι να ευθυγραμμιστούν οι άξονες των δύο ινών έτσι ώστε η οπτική παραγωγή ενέργειας από την ίνα εκπομπής να μπορεί να συζευχθεί με την ίνα λήψης στο μέγιστο βαθμό. Η επίδραση στο σύστημα ελαχιστοποιείται λόγω της εμπλοκής του στον οπτικό σύνδεσμο.

Τεχνολογικά δεδομένα

ΕίδοςΜονάδαημερομηνία
Όνομα και Επίθετο -PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Τύπος ινών-G652D/G657A1/G657A2
Μέτρηση εξόδου-PVC / LSZH
Μήκος κύματοςnm &1310/1550
Απώλεια εισαγωγήςdB≤ 0.3
Επιστροφή απώλειαdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
ΕπαναληπτικήdB≤ 0.1
Συνδέστε τους χρόνουςS≥1000
Ανταλλαξιμότητα-≤ 0.2
αντοχή σε εφελκυσμόN≥50
Εργασίας Temp.-40 ~ 75
Θερμοκρασία αποθήκευσης.-40 ~ 85

Λεπτομέρειες Paking

ΜήκοςΠοσότητα (τεμ) / χαρτοκιβώτιοΜέγεθος χαρτοκιβωτίου (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 430 * * 4603031.4
2m1200570 430 * * 4602627.4
3m1000570 430 * * 46023.625
5m800570 430 * * 46023.124.5
10m500570 430 * * 46021.623
15m400570 430 * * 46025.627
20m320570 430 * * 46026.527.9

1

Σημείο πώλησης προϊόντων

Υιοθετήστε υψηλής αντοχής ίνες ανθεκτικές στην κόπωση για να διασφαλίσετε την αξιοπιστία και τη διάρκεια ζωής του καλωδίου πεδίου σε διάφορες σκληρές συνθήκες

Το ειδικό στρώμα επίστρωσης και η δευτερεύουσα δομή επίστρωσης μπορούν να απορροφήσουν μηχανικές και περιβαλλοντικές καταπονήσεις και η απώλεια προσάρτησης του καλωδίου είναι μικρή

Υψηλή αντοχή, μικρό βάρος και υψηλή αναλογία βάρους προς βάρος. το στρογγυλό περίβλημα είναι συμπαγές και είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για επαναλαμβανόμενη απόσυρση

Προστατευτικό περίβλημα υψηλής αντοχής στη φλόγα, υψηλό δείκτη οξυγόνου, καλή επιβράδυνση φλόγας, αντοχή στη διάβρωση του λαδιού και των χημικών, αντοχή στο σχίσιμο, ευελιξία χαμηλής θερμοκρασίας, ισχυρή ελαστικότητα, καλή ρύθμιση πίεσης, ανθεκτικό στη φθορά μπουφάν

εταίρος
  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

Σενάριο εφαρμογής

1) Δίκτυα LAN, WAN και Metro                                       

2) FTTH έργο & FTTX Deployments                                       

3) Σύστημα CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών                                       

6) Ευρυζωνικό δίκτυο μετάδοσης βάσης δεδομένων                                               

FAQ

Ε1. Μπορώ να έχω δείγμα παραγγελίας για αυτό το προϊόν;

Α: Ναι, χαιρετίζουμε την παραγγελία δείγματος για να ελέγξουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μεικτά δείγματα είναι αποδεκτά.


Q2. Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης;

Α: Το δείγμα χρειάζεται 1-2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.


Q3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσετε;

Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Χρειάζεται συνήθως 3-5 ημέρες για να φτάσει. Η αεροπορική και θαλάσσια ναυτιλία είναι επίσης προαιρετική.


Q4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;

Α: Ναι, προσφέρουμε 1-2 χρόνια εγγύηση στα επίσημα προϊόντα μας.


Ε5: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;

Α: 1) Δείγματα: εντός μίας εβδομάδας. 2) Προϊόντα: συνήθως 15-20 ημέρες.

Επικοινωνήστε μαζί μας