Όλες οι κατηγορίες

EN

Τύπος FBT

Αρχική σελίδα>Προϊόν>Fiber Optic Coupler Series>Τύπος FBT > Λεπτομέρεια προϊόντος

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1Χ2, ΤΥΠΟΣ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟΥ ΣΩΛΗΝΟΥ, FBT COUPLER, 50: 50


Ερώτηση
  • Συνοπτικές λεπτομέρειες
  • Πλεονέκτημα
  • εταίρος
  • Εφαρμογή
  • FAQ
  • Ερώτηση
Συνοπτικές λεπτομέρειες

Ο διαχωριστής FBT είναι ένας τύπος συσκευής διαχείρισης οπτικής ισχύος που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας τεχνολογία Fused Biconical Tape. Διαθέτει μικρό μέγεθος, υψηλή αξιοπιστία, φθηνό κόστος και καλή ομοιομορφία μεταξύ καναλιών και χρησιμοποιείται ευρέως σε δίκτυα PON για την πραγματοποίηση διαχωρισμού ισχύος οπτικού σήματος.

Είδος

1x2

Τύπος ινών

G657A / G652D

Μήκος κύματος εργασίας

1310 / 1490 / 1550

Τυπική απώλεια εισαγωγής (dB)

≤ 3.7

Ομοιομορφία (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (dB)

≤ 0.8

Επιστροφή απώλεια (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Κατευθυντικότητα (dB)

≥55

Temp λειτουργίας. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Είδος1x2
Μήκος * Πλάτος * Ύψος (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ConnectorSC / UPC, SC / APC

Σημείο πώλησης προϊόντων

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, Χαμηλή PDL και Υψηλή αξιοπιστία

Υψηλή απώλεια επιστροφής και καλή επαναληψιμότητα

Ευρύ εύρος μήκους κύματος

Εξαιρετική ομοιομορφία μεταξύ καναλιών

Όλα τα προϊόντα πληρούν τις απαιτήσεις GR-1209-CORE και GR-1221-CORE.

εταίρος
  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

Σενάριο εφαρμογής

1) Δίκτυα LAN, WAN και Metro

2) FTTH έργο & FTTX Deployments

3) Σύστημα CATV

4) GPON, EPON

5) Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

6) Ευρυζωνικό δίκτυο μετάδοσης βάσης δεδομένων

FAQ

Ε1. Μπορώ να έχω δείγμα παραγγελίας για αυτό το προϊόν;

Α: Ναι, χαιρετίζουμε την παραγγελία δείγματος για να ελέγξουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μεικτά δείγματα είναι αποδεκτά.


Q2. Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης;

Α: Το δείγμα χρειάζεται 1-2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.


Q3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσετε;

Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Χρειάζεται συνήθως 3-5 ημέρες για να φτάσει. Η αεροπορική και θαλάσσια ναυτιλία είναι επίσης προαιρετική.


Q4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;

Α: Ναι, προσφέρουμε 1-2 χρόνια εγγύηση στα επίσημα προϊόντα μας.


Ε5: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;

Α: 1) Δείγματα: εντός μίας εβδομάδας. 2) Προϊόντα: συνήθως 15-20 ημέρες.

Επικοινωνήστε μαζί μας