< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Όλες οι κατηγορίες
EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1Χ8, ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΗΣ ΤΥΠΟΥ ABS-BOX,SC/UPC


Ερώτηση
  • Συνοπτικές λεπτομέρειες
  • Πλεονέκτημα
  • εταίρος
  • Εφαρμογή
  • FAQ
  • Ερώτηση
Συνοπτικές λεπτομέρειες

Το ABS Box Splitter (PLC Splitter) είναι μια ολοκληρωμένη συσκευή διανομής οπτικής ισχύος κυματοδηγού βασισμένη σε υπόστρωμα χαλαζία. Έχει τα χαρακτηριστικά του μικρού μεγέθους, του μεγάλου εύρους μήκους κύματος λειτουργίας, της υψηλής αξιοπιστίας και της καλής ομοιομορφίας του διαχωρισμού. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για παθητικό. Στο οπτικό δίκτυο (EPON, BPON, GPON, κ.λπ.), το κεντρικό γραφείο και η τερματική συσκευή συνδέονται και το οπτικό σήμα διαχωρίζεται. Υπάρχουν επί του παρόντος δύο τύποι 1×N και 2×N. Οι διαχωριστές 1 x N και 2 x N διαιρούν ομοιόμορφα το οπτικό σήμα σε πολλαπλές εξόδους από μια μονή ή διπλή είσοδο ή λειτουργούν αντίστροφα για να κατευθύνουν πολλαπλά οπτικά σήματα σε μία ή διπλή ίνα.

Είδος

1x8

Τύπος ινών

G657A/G652D

Μήκος κύματος εργασίας

1260nm ~ 1650nm

Τυπική απώλεια εισαγωγής (dB)

≤ 11

Ομοιομορφία (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Απώλεια εξαρτώμενης από μήκος κύματος (dB)

≤ 0.8

Επιστροφή απώλεια (dB)

≥55

Κατευθυντικότητα (dB)

≥55

Θερμοκρασία λειτουργίας. Γάγγης

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Είδος1x8
Μήκος*Πλάτος*Ύψος (mm)120 80 * * 10
Είσοδος/Έξοδος (mm)2.0/3.0
Μήκος ίνας (M)1.5 ή ορίζεται από τον πελάτη

Σημείο πώλησης προϊόντων

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή PDL και υψηλή αξιοπιστία

Υψηλή απώλεια απόδοσης και καλή επαναληψιμότητα

Ευρύ φάσμα μήκους κύματος

Εξαιρετική ομοιομορφία καναλιού σε κανάλι

εταίρος
  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

Σενάριο εφαρμογής

1) Δίκτυα LAN, WAN και Μετρό

2) Έργο FTTH & Αναπτύξεις FTTX

3) Σύστημα CATV

4) ΓΠΟΝ, ΕΠΟΝ

5) Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

6) Δίκτυο ευρυζωνικής μετάδοσης βάσης δεδομένων

FAQ

Ε1. Μπορώ να έχω δείγμα παραγγελίας για αυτό το προϊόν;

Α: Ναι, χαιρετίζουμε την παραγγελία δείγματος για να ελέγξουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μεικτά δείγματα είναι αποδεκτά.


Q2. Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης;

Α: Το δείγμα χρειάζεται 1-2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.


Q3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσετε;

Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Χρειάζεται συνήθως 3-5 ημέρες για να φτάσει. Η αεροπορική και θαλάσσια ναυτιλία είναι επίσης προαιρετική.


Q4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;

Α: Ναι, προσφέρουμε 1-2 χρόνια εγγύηση στα επίσημα προϊόντα μας.


Ε5: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;

Α: 1) Δείγματα: εντός μίας εβδομάδας. 2) Προϊόντα: συνήθως 15-20 ημέρες.

Επικοινωνία