Όλες οι κατηγορίες

EN

Τύπος PLC

Αρχική σελίδα>Προϊόν>Fiber Optic Coupler Series>Τύπος PLC > Λεπτομέρεια προϊόντος

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, ABS-BOX TYPE SPLITTER, SC / UPC


Ερώτηση
  • Συνοπτικές λεπτομέρειες
  • Πλεονέκτημα
  • εταίρος
  • Εφαρμογή
  • FAQ
  • Ερώτηση
Συνοπτικές λεπτομέρειες

Το ABS Box Splitter (PLC Splitter) είναι μια ολοκληρωμένη συσκευή διανομής οπτικής ισχύος κυματοδηγού που βασίζεται σε υπόστρωμα χαλαζία. Έχει τα χαρακτηριστικά μικρού μεγέθους, εύρους εύρους μήκους κύματος λειτουργίας, υψηλή αξιοπιστία και καλή ομοιομορφία διαχωρισμού. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για παθητική. Στο οπτικό δίκτυο (EPON, BPON, GPON, κ.λπ.), το κεντρικό γραφείο και η τερματική συσκευή συνδέονται και το οπτικό σήμα διαχωρίζεται. Υπάρχουν επί του παρόντος δύο τύποι 1 × N και 2 × N. Οι διαχωριστές 1 x N και 2 x N διαιρούν ομοιόμορφα το οπτικό σήμα σε πολλαπλές εξόδους από μία ή διπλή είσοδο ή λειτουργούν αντίστροφα για να κατευθύνουν πολλαπλά οπτικά σήματα σε μία ή διπλή ίνα.

Είδος

1x8

Τύπος ινών

G657A / G652D

Μήκος κύματος εργασίας

1260nm ~ 1650nm

Τυπική απώλεια εισαγωγής (dB)

≤ 11

Ομοιομορφία (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (dB)

≤ 0.8

Επιστροφή απώλεια (dB)

≥55

Κατευθυντικότητα (dB)

≥55

Temp λειτουργίας. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Είδος1x8
Μήκος * Πλάτος * Ύψος (mm)120 80 * * 10
Είσοδος / Έξοδος (mm)2.0/3.0
Μήκος ινών (M)1.5 ή καθορίζεται από τον πελάτη

Σημείο πώλησης προϊόντων

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, Χαμηλή PDL και Υψηλή αξιοπιστία

Υψηλή απώλεια επιστροφής και καλή επαναληψιμότητα

Ευρύ εύρος μήκους κύματος

Εξαιρετική ομοιομορφία μεταξύ καναλιών

εταίρος
  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

Σενάριο εφαρμογής

1) Δίκτυα LAN, WAN και Metro

2) FTTH έργο & FTTX Deployments

3) Σύστημα CATV

4) GPON, EPON

5) Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

6) Ευρυζωνικό δίκτυο μετάδοσης βάσης δεδομένων

FAQ

Ε1. Μπορώ να έχω δείγμα παραγγελίας για αυτό το προϊόν;

Α: Ναι, χαιρετίζουμε την παραγγελία δείγματος για να ελέγξουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μεικτά δείγματα είναι αποδεκτά.


Q2. Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης;

Α: Το δείγμα χρειάζεται 1-2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.


Q3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσετε;

Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Χρειάζεται συνήθως 3-5 ημέρες για να φτάσει. Η αεροπορική και θαλάσσια ναυτιλία είναι επίσης προαιρετική.


Q4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;

Α: Ναι, προσφέρουμε 1-2 χρόνια εγγύηση στα επίσημα προϊόντα μας.


Ε5: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;

Α: 1) Δείγματα: εντός μίας εβδομάδας. 2) Προϊόντα: συνήθως 15-20 ημέρες.

Επικοινωνήστε μαζί μας