Όλες οι κατηγορίες

EN

Τύπος PLC

Αρχική σελίδα>Προϊόν>Fiber Optic Coupler Series>Τύπος PLC > Λεπτομέρεια προϊόντος

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC STAINLESS TUBE SPLITTER MINI TYPE SC APC


Ερώτηση
  • Συνοπτικές λεπτομέρειες
  • Πλεονέκτημα
  • εταίρος
  • Εφαρμογή
  • FAQ
  • Ερώτηση
Συνοπτικές λεπτομέρειες

Ο οπτικός διαχωριστής PLC είναι μια ολοκληρωμένη συσκευή διανομής οπτικής ισχύος κυματοδηγού που βασίζεται σε υπόστρωμα χαλαζία. Έχει τα χαρακτηριστικά μικρού μεγέθους, εύρους μήκους κύματος λειτουργίας, υψηλή αξιοπιστία και καλή ομοιομορφία. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για παθητικά οπτικά δίκτυα (EPON, BPON, GPON κ.λπ.) που συνδέει το κεντρικό γραφείο και την τερματική συσκευή και εφαρμόζει τη διάσπαση του οπτικού σήματος.

Σημείο πώλησης προϊόντων

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, Χαμηλή PDL και Υψηλή αξιοπιστία

Υψηλή απώλεια επιστροφής και καλή επαναληψιμότητα

Ευρύ εύρος μήκους κύματος

Εξαιρετική ομοιομορφία μεταξύ καναλιών

Σταθερότητα Telcordia GR-1221 και GR-1209

εταίρος
  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

  • Απροσδιόριστος

Σενάριο εφαρμογής

1) Δίκτυα LAN, WAN και Metro

2) FTTH έργο & FTTX Deployments

3) Σύστημα CATV

4) GPON, EPON

5) Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

6) Ευρυζωνικό δίκτυο μετάδοσης βάσης δεδομένων

FAQ

Ε1. Μπορώ να έχω δείγμα παραγγελίας για αυτό το προϊόν;

Α: Ναι, χαιρετίζουμε την παραγγελία δείγματος για να ελέγξουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μεικτά δείγματα είναι αποδεκτά.


Q2. Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης;

Α: Το δείγμα χρειάζεται 1-2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.


Q3. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσετε;

Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Χρειάζεται συνήθως 3-5 ημέρες για να φτάσει. Η αεροπορική και θαλάσσια ναυτιλία είναι επίσης προαιρετική.


Q4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;

Α: Ναι, προσφέρουμε 1-2 χρόνια εγγύηση στα επίσημα προϊόντα μας.


Ε5: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;

Α: 1) Δείγματα: εντός μίας εβδομάδας. 2) Προϊόντα: συνήθως 15-20 ημέρες.

Επικοινωνήστε μαζί μας