ĉiuj Kategorioj

EN

Faskigita harvosto

Hejmo>Produkto>porkovoston>Faskigita harvosto > Produkta detalo

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178368448803.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604295610834800.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245240333771.jpg

BUNCHED PIGTAIL FC APC SC APC


enketado
  • Rapida Detaloj
  • avantaĝon
  • kompano
  • Apliko
  • Oftaj Demandoj
  • enketado
Rapida Detaloj

La fibra optika konektilo precize ligas la du ekstremajn vizaĝojn de la fibro. La plej grava afero estas vicigi la aksojn de la du fibroj tiel, ke la optika energio eligita de la elsendanta fibro estu maksimume kunligita al la ricevanta fibro. La efiko al la sistemo estas minimumigita pro sia partopreno en la optika ligo.

Teknikaj datumoj

objektonunuobladatumoj
Nomo-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
fibro Tipo-G652D/G657A1/G657A2
Eliga metro-PVC / LSZH
ondolongonm &1310 / 1550
Perdo de enmetodB≤0.3
Redona perdodB≥50 (komputilo, UPC) ; ≥60 (APC)
RipetebladB≤0.1
Plug tempojS≥1000
Interŝanĝebleco-≤0.2
tensile fortoN≥50
Laboranta Temp.-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Pritraktante detalojn

longoKv. (Komputiloj) / cartoKartono grandeco (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Vendopunkto de Produkto

Respektu ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC kaj aliajn internaciajn normojn kaj hejmajn telekomunikajn industriajn normojn

Aktiva konekto por transdono de fibro

Malgranda enmetperdo kaj granda revenperdo

Bona interŝanĝebleco kaj ripeteblo

kompano
  • nedefinita

  • nedefinita

  • nedefinita

  • nedefinita

Aplika Scenaro

1) Retoj LAN, WAN kaj Metro                                       

2) FTTH-projekto kaj FTTX-deplojoj                                       

3) CATV-Sistemo                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fibra Optika Testa Ekipaĵo                                       

6) Datumbazo Transmetu Larĝbendan Reton                                               

Oftaj Demandoj
  • Q1. Ĉu mi povas havi specimenan mendon por ĉi tiu produkto?

    R: Jes, ni bonvenigas specimenon por provi kaj kontroli kvaliton. Miksitaj specimenoj estas akcepteblaj.

  • Q2. Kio pri la plumpa tempo?

    A: Specimeno bezonas 1-2 tagojn, amasa produktado bezonas 1-2 semajnojn.

  • Q3. Kiel vi liveras la varojn kaj kiom longe ĝi alvenos?

    R: Ni kutime sendas per DHL, UPS, FedEx aŭ TNT. Ĝi kutime prenas 3-5 tagojn por alveni. Aerolíneo kaj maroŝipado ankaŭ laŭvola.

  • Q4: Ĉu vi proponas garantion por la produktoj?

    R: Jes, ni ofertas 1-2-jaran garantion al niaj formalaj produktoj.

  • Q5: Kio pri livera tempo ??

    A: 1) Specimenoj: ene de unu semajno. 2) Varoj: 15-20 tagoj kutime.

Kontaktu nin