ĉiuj Kategorioj

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599465300376906.png

1X8, MINI-TIPO SPLITTER, SC / APC, TEST SPLITTER


enketado
  • Rapida Detaloj
  • avantaĝon
  • kompano
  • Apliko
  • Oftaj Demandoj
  • enketado
Rapida Detaloj

objekton

1x8

fibro Tipo

G657A / G652D

Laboranta Ondolongo

1260nm ~ 1650nm

Norma Enmeta Perdo (dB)

≤10.7

Unuformeco (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Ondolonga Dependa Perdo (dB)

≤0.8

Redonu Perdo (dB)

≥55 (Komputilo / UPC), ≥60 (APC)

Direktiveco (dB)

≥55

Funkciiga / Stokada Temp.

-40 ℃ ~ + 85 ℃

objekton1x2
Longo * Larĝo * Alto (mm)60 * 7 * 4
Eniro / Eliro (mm)0.9
Fibra longo (M)1.5

Vendopunkto de Produkto

Malalta enmeta perdo, Malalta PDL kaj Alta fidindeco

Alta revenperdo kaj Bona ripeteblo

Larĝa ondolonga gamo

Bonega kanalo al kanalo unuformeco

Stabileco Telcordia GR-1221 kaj GR-1209

kompano
  • nedefinita

  • nedefinita

  • nedefinita

  • nedefinita

Aplika Scenaro

1) Retoj LAN, WAN kaj Metro

2) FTTH-projekto kaj FTTX-deplojoj

3) CATV-Sistemo

4) GPON, EPON

5) Fibra Optika Testa Ekipaĵo

6) Datumbazo Transmetu Larĝbendan Reton

Oftaj Demandoj

Q1. Ĉu mi povas havi specimenan mendon por ĉi tiu produkto?

R: Jes, ni bonvenigas specimenon por provi kaj kontroli kvaliton. Miksitaj specimenoj estas akcepteblaj.


Q2. Kio pri la plumpa tempo?

A: Specimeno bezonas 1-2 tagojn, amasa produktado bezonas 1-2 semajnojn.


Q3. Kiel vi liveras la varojn kaj kiom longe ĝi alvenos?

R: Ni kutime sendas per DHL, UPS, FedEx aŭ TNT. Ĝi kutime prenas 3-5 tagojn por alveni. Aerolíneo kaj maroŝipado ankaŭ laŭvola.


Q4: Ĉu vi proponas garantion por la produktoj?

R: Jes, ni ofertas 1-2-jaran garantion al niaj formalaj produktoj.


Q5: Kio pri livera tempo ??

A: 1) Specimenoj: ene de unu semajno. 2) Varoj: 15-20 tagoj kutime.

Kontaktu nin