ĉiuj Kategorioj

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC STAINLESS TUBE SPLITTER MINI TYPE SC APC


enketado
  • Rapida Detaloj
  • avantaĝon
  • kompano
  • Apliko
  • Oftaj Demandoj
  • enketado
Rapida Detaloj

PLC-optika splitilo estas integra ondgvidila optika potenca distribua aparato bazita sur kvarca substrato. Ĝi havas la karakterizaĵojn de eta grandeco, larĝa funkcianta ondolonga gamo, alta fidindeco kaj bona unuformeco. Ĝi taŭgas precipe por pasivaj optikaj retoj (EPON, BPON, GPON, ktp.) Konektas la centran oficejon kaj la terminalan aparaton kaj efektivigas la disigon de la optika signalo.

Vendopunkto de Produkto

Malalta enmeta perdo, Malalta PDL kaj Alta fidindeco

Alta revenperdo kaj Bona ripeteblo

Larĝa ondolonga gamo

Bonega kanalo al kanalo unuformeco

Stabileco Telcordia GR-1221 kaj GR-1209

kompano
  • nedefinita

  • nedefinita

  • nedefinita

  • nedefinita

Aplika Scenaro

1) Retoj LAN, WAN kaj Metro

2) FTTH-projekto kaj FTTX-deplojoj

3) CATV-Sistemo

4) GPON, EPON

5) Fibra Optika Testa Ekipaĵo

6) Datumbazo Transmetu Larĝbendan Reton

Oftaj Demandoj

Q1. Ĉu mi povas havi specimenan mendon por ĉi tiu produkto?

R: Jes, ni bonvenigas specimenon por provi kaj kontroli kvaliton. Miksitaj specimenoj estas akcepteblaj.


Q2. Kio pri la plumpa tempo?

A: Specimeno bezonas 1-2 tagojn, amasa produktado bezonas 1-2 semajnojn.


Q3. Kiel vi liveras la varojn kaj kiom longe ĝi alvenos?

R: Ni kutime sendas per DHL, UPS, FedEx aŭ TNT. Ĝi kutime prenas 3-5 tagojn por alveni. Aerolíneo kaj maroŝipado ankaŭ laŭvola.


Q4: Ĉu vi proponas garantion por la produktoj?

R: Jes, ni ofertas 1-2-jaran garantion al niaj formalaj produktoj.


Q5: Kio pri livera tempo ??

A: 1) Specimenoj: ene de unu semajno. 2) Varoj: 15-20 tagoj kutime.

Kontaktu nin