همه دسته بندی ها

EN

کابل ایستگاه پایه

صفحه اصلی>محصول>دم خوک>کابل ایستگاه پایه > جزئیات محصول

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

پچ کورد فیبر نوری بیرونی SC UPC FC UPC


پرس و جو
  • جزئیات سریع
  • مزیت
  • شریک
  • کاربرد
  • سوالات متداول
  • پرس و جو
جزئیات سریع

رابط فیبر نوری دقیقاً دو وجه انتهایی فیبر را بهم متصل می کند. مهمترین نکته این است که محورهای دو الیاف را تراز کنیم تا انرژی نوری خروجی از فیبر انتقال دهنده بتواند حداکثر با فیبر دریافت کننده جفت شود. تأثیر این سیستم به دلیل درگیر شدن آن در پیوند نوری به حداقل می رسد.

داده های فنی

موردواحدداده ها
نام-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
نوع فیبر-G652D/G657A1/G657A2
متریال خروجی-PVC / LSZH
طول موجnm &1310 / 1550
افتdB≤ 0.3
بازگشت به از دست دادنdB≥50 (PC ، UPC) ≥60 (APC
تکرارdB≤ 0.1
بار پلاگینS≥ 1000
تعویض پذیری-≤ 0.2
استحکام کششیN≥ 50
سرعت کار-40 ~ 75
دمای ذخیره سازی.-40 ~ 85

جزئیات

طولتعداد (رایانه) / کارتواندازه کارتن (میلی متر)NW (کیلوگرم)GW (کیلوگرم)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

نقطه فروش محصول

فیبر مقاوم در برابر خستگی را برای اطمینان از قابلیت اطمینان و عمر کابل میدانی در شرایط مختلف سخت اتخاذ کنید

لایه پوشش خاص و ساختار پوشش ثانویه می تواند تنش های مکانیکی و محیطی را جذب کند و افت اتصال کابل اندک است

مقاومت بالا ، وزن سبک و نسبت وزن به وزن بالا ؛ غلاف گرد جمع و جور است و مخصوصاً برای جمع شدن مكرر مناسب است

مقاوم در برابر شعله آستین محافظ با مقاومت بالا ، شاخص اکسیژن بالا ، مقاومت در برابر شعله خوب ، مقاومت در برابر خوردگی روغن و شیمیایی ، مقاومت در برابر پارگی ، انعطاف پذیری دمای پایین ، کشش قوی ، فشار دهی مناسب ، ژاکت فشار مقاوم در برابر سایش

شریک
  • تعریف نشده

  • تعریف نشده

  • تعریف نشده

  • تعریف نشده

سناریوی برنامه

1) شبکه های LAN ، WAN و Metro                                       

2) پروژه FTTH و استقرارهای FTTX                                       

3) سیستم CATV                                               

4) GPON ، EPON                                       

5) فیبر نوری تجهیزات تست                                       

6) شبکه پهنای باند انتقال پایگاه داده                                               

سوالات متداول

Q1 آیا می توانم سفارش نمونه ای برای این محصول داشته باشم؟

A: بله، ما از سفارش نمونه برای آزمایش و بررسی کیفیت اطمینان داریم. نمونه های مخلوط قابل قبول هستند


Q2 چه اتفاقی افتاده؟

A: نمونه به 1-2 روز زمان تولید انبوه به 1-2 هفته نیاز دارد.


Q3 چطور کالا را حمل می کنید و چقدر طول می کشد تا وارد شوید؟

A: ما معمولا توسط DHL، UPS، FedEx یا TNT حمل می کنیم. معمولا 3-5 روز برای رسیدن به آن طول می کشد. حمل و نقل هوایی و دریایی نیز اختیاری است.


Q4: آیا شما برای محصولات تضمین می کنید؟

پاسخ: بله ، ما 1-2 سال ضمانت به محصولات رسمی خود ارائه می دهیم.


Q5: در مورد زمان تحویل چطور ؟؟

ج: 1) نمونه ها: طی یک هفته. 2) کالاها: معمولاً 15-20 روز.

تماس با ما