همه دسته بندی ها

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8 ، تقسیم کننده نوع ABS-BOX ، SC / UPC


پرس و جو
  • جزئیات سریع
  • مزیت
  • شریک
  • کاربرد
  • سوالات متداول
  • پرس و جو
جزئیات سریع

ABS Box Splitter (PLC Splitter) یک دستگاه توزیع قدرت نوری هدایت موج یکپارچه بر اساس بستر کوارتز است. این دارای ویژگی های اندازه کوچک ، دامنه موج عملیاتی گسترده ، قابلیت اطمینان بالا و یکنواختی خوب تقسیم است. مخصوصاً برای منفعل مناسب است. در شبکه نوری (EPON ، BPON ، GPON و ...) ، دفتر مرکزی و دستگاه ترمینال متصل شده و سیگنال نوری تقسیم می شود. در حال حاضر دو نوع 1 × N و 2 × N وجود دارد. جداکننده های 1 N N و 2 N N به طور مساوی سیگنال نوری را از ورودی یک یا دو ورودی به چندین خروجی تقسیم می کنند ، یا برعکس کار می کنند تا چندین سیگنال نوری را به یک فیبر تک یا دو هدایت کنند.

مورد

1x8

نوع فیبر

G657A / G652D

طول موج کار

1260nm 1650nm

از دست دادن استاندارد درج (دسی بل)

≤ 11

یکنواختی (دسی بل)

≤ 0.8

PDL (دسی بل)

≤ 0.2

از دست دادن وابسته به طول موج (دسی بل)

≤ 0.8

از دست دادن بازگشت (دسی بل)

≥ 55

هدایت (dB)

≥ 55

دمای عملیاتی گنگ

-40 ~ + 85

مورد1x8
طول * عرض * ارتفاع (میلی متر)120 * 80 * 10
ورودی / خروجی (میلی متر)2.0 / 3.0
طول فیبر (M)1.5 یا مشتری تعریف شده است

نقطه فروش محصول

افت درج کم ، PDL کم و قابلیت اطمینان بالا

بازده بالا و تکرار خوب

طیف گسترده ای از طول موج

یکنواختی عالی کانال به کانال

شریک
  • تعریف نشده

  • تعریف نشده

  • تعریف نشده

  • تعریف نشده

سناریوی برنامه

1) شبکه های LAN ، WAN و Metro

2) پروژه FTTH و استقرارهای FTTX

3) سیستم CATV

4) GPON ، EPON

5) فیبر نوری تجهیزات تست

6) شبکه پهنای باند انتقال پایگاه داده

سوالات متداول

Q1 آیا می توانم سفارش نمونه ای برای این محصول داشته باشم؟

A: بله، ما از سفارش نمونه برای آزمایش و بررسی کیفیت اطمینان داریم. نمونه های مخلوط قابل قبول هستند


Q2 چه اتفاقی افتاده؟

A: نمونه به 1-2 روز زمان تولید انبوه به 1-2 هفته نیاز دارد.


Q3 چطور کالا را حمل می کنید و چقدر طول می کشد تا وارد شوید؟

A: ما معمولا توسط DHL، UPS، FedEx یا TNT حمل می کنیم. معمولا 3-5 روز برای رسیدن به آن طول می کشد. حمل و نقل هوایی و دریایی نیز اختیاری است.


Q4: آیا شما برای محصولات تضمین می کنید؟

پاسخ: بله ، ما 1-2 سال ضمانت به محصولات رسمی خود ارائه می دهیم.


Q5: در مورد زمان تحویل چطور ؟؟

ج: 1) نمونه ها: طی یک هفته. 2) کالاها: معمولاً 15-20 روز.

تماس با ما