All Categories

EN

Basisstasjonkabel

Thús>Product>Pigtail>Basisstasjonkabel > Produktdetail

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

OUTDOOR OPTIC FIBER PATCHCORD SC UPC FC UPC


Enkête
  • Fluch details
  • foardiel
  • Kompanjon
  • Oanfraach
  • FAQ
  • Enkête
Fluch details

De glêstriedferbining ferbynt presys de twa einflakken fan 'e glêstried. It wichtichste is om de assen fan 'e twa fezels út te rjochtsjen, sadat de optyske enerzjyútfier fan' e stjoerende glês maksimaal kin wurde keppele oan 'e ûntfangende glêstried. De ynfloed op it systeem wurdt minimalisearre troch syn belutsenens by de optyske keppeling.

Tech gegevens

ÛnderdielIenheidData
namme-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Fiber Type-G652D/G657A1/G657A2
Utfier meterial-PVC / LSZH
golflingtenm &1310 / 1550
YnsetferliesdB≤0.3
Ferlies weromdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
WerheljedB≤0.1
Plug-tidenS≥1000
Wikselberens-≤0.2
Tensile krêftN≥50
Wurk Temp.-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Details ynpakke

LingteOantal (pcs) / cartoKartongrutte (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Produkt ferkeappunt

Fêststelle wurgensbestindige glêstried mei hege krêft om de betrouberens en it libben fan fjildkabel yn ferskate hurde omstannichheden te garandearjen

De spesjale coatinglaach en de sekundêre coatingstruktuer kinne meganyske en miljeuspanningen opnimme, en it oanhingferlies fan 'e kabel is lyts

Hege sterkte, licht gewicht en hege gewicht-oan-gewicht-ferhâlding; de rûne skede is kompakt en is foaral geskikt foar werhelle ynlûken

Flame-retardant beskermjende hoes mei hege sterkte, hege soerstofyndeks, goede flamvertraging, oalje- en gemyske korrosjebestriding, skuorbestindigens, fleksibiliteit by lege temperatuer, sterke elastisiteit, goede stressbuffering, slijtvaste drukjas

Kompanjon
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Applikaasjescenario

1) LAN, WAN en Metro Networks                                       

2) FTTH-projekt & FTTX-ynset                                       

3) CATV-systeem                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiberoptyske testapparatuer                                       

6) Gegevensbasis stjoere breedbânnet troch                                               

FAQ

Q1. Kin ik in foarbyldbestelling hawwe foar dit produkt?

A: Ja, wy begripe probleem om te testen en kwaliteit te kontrolearjen. Mienskiplike samples binne akseptabel.


Q2. Wat is de liede tiid?

A: Sample hat 1-2 dagen nedich, massa produksjetiid hat 1-2 wiken nedich.


Q3. Hoe fergje de wittenskip en hoe lang nimt it om te kommen?

A: Wy binne normaal skip troch DHL, UPS, FedEx of TNT. It nimt meast 3-5 dagen om te kommen. Airline en seespegel binne ek fakultatyf.


Q4: Biede jo garânsje foar de produkten?

A: Ja, wy biede 1-2 jier garânsje oan ús formele produkten.


Q5: Hoe sit it mei levertiid ??

A: 1) Foarbylden: binnen ien wike. 2) Guod: 15-20 dagen normaal.

Kontakt Mei Ús Opnimme