All Categories

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, RVS TUBE TYPE, FBT COUPLER, 50: 50


Enkête
  • Fluch details
  • foardiel
  • Kompanjon
  • Oanfraach
  • FAQ
  • Enkête
Fluch details

FBT-splitter is in soarte fan optysk enerzjybehearapparaat dat wurdt makke mei Fused Biconical Tape-technology. It hat lytse grutte, hege betrouberens, goedkeape kosten en goede unifoarm fan kanaal nei kanaal, en wurdt breed brûkt yn PON-netwurken om splitsjen fan optyske sinjalen te realisearjen.

Ûnderdiel

1x2

Fiber Type

G657A / G652D

Wurkjende golflengte

1310 / 1490 / 1550

Standert ynfoegingsferlies (dB)

≤3.7

Uniformiteit (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Golflengteôfhinklik ferlies (dB)

≤0.8

Return Loss (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Direktiviteit (dB)

≥55

Operaasjetemp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Ûnderdiel1x2
Lingte * Breedte * Hichte (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ferbinerSC / UPC, SC / APC

Produkt ferkeappunt

Leech ynstekferlies, Leech PDL en Hege betrouberens

Heech weromferlies en Goede werhellingsfermogen

Breed golflingte berik

Prachtige kanaal-to-kanaal unifoarme

Alle produkten foldogge oan GR-1209-CORE en GR-1221-CORE easken.

Kompanjon
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Applikaasjescenario

1) LAN, WAN en Metro Networks

2) FTTH-projekt & FTTX-ynset

3) CATV-systeem

4) GPON, EPON

5) Fiberoptyske testapparatuer

6) Gegevensbasis stjoere breedbânnet troch

FAQ

Q1. Kin ik in foarbyldbestelling hawwe foar dit produkt?

A: Ja, wy begripe probleem om te testen en kwaliteit te kontrolearjen. Mienskiplike samples binne akseptabel.


Q2. Wat is de liede tiid?

A: Sample hat 1-2 dagen nedich, massa produksjetiid hat 1-2 wiken nedich.


Q3. Hoe fergje de wittenskip en hoe lang nimt it om te kommen?

A: Wy binne normaal skip troch DHL, UPS, FedEx of TNT. It nimt meast 3-5 dagen om te kommen. Airline en seespegel binne ek fakultatyf.


Q4: Biede jo garânsje foar de produkten?

A: Ja, wy biede 1-2 jier garânsje oan ús formele produkten.


Q5: Hoe sit it mei levertiid ??

A: 1) Foarbylden: binnen ien wike. 2) Guod: 15-20 dagen normaal.

Kontakt Mei Ús Opnimme