All Categories

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, ABS-BOX TYPE SPLITTER, SC / UPC


Enkête
  • Fluch details
  • foardiel
  • Kompanjon
  • Oanfraach
  • FAQ
  • Enkête
Fluch details

ABS Box Splitter (PLC Splitter) is in yntegreare optyske enerzjydistribúsje foar waveguide basearre op kwartssubstraat. It hat de skaaimerken fan lyts formaat, breed operearjend golflange berik, hege betrouberens en goede unifoarmiteit fan splitsjen. It is foaral geskikt foar passyf. Yn it optyske netwurk (EPON, BPON, GPON, ensfh.) Binne it sintraal kantoar en it terminalapparaat ferbûn en wurdt it optyske sinjaal splitst. D'r binne op it stuit twa soarten 1 × N en 2 × N. De splitters fan 1 x N en 2 x N ferdiele it optyske sinjaal gelijkmatig yn meardere ferkeappunten fan in inkele of dûbele ynlaat, of wurkje oarsom om meardere optyske sinjalen yn ien of dûbele glêstried te stjoeren.

Ûnderdiel

1x8

Fiber Type

G657A / G652D

Wurkjende golflengte

1260nm ~ 1650nm

Standert ynfoegingsferlies (dB)

≤11

Uniformiteit (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Golflengteôfhinklik ferlies (dB)

≤0.8

Return Loss (dB)

≥55

Direktiviteit (dB)

≥55

Operaasjetemp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Ûnderdiel1x8
Lingte * Breedte * Hichte (mm)* * 120 80 10
Input / Output (mm)2.0 / 3.0
Fiberlange (M)1.5 as klant definieare

Produkt ferkeappunt

Leech ynstekferlies, Leech PDL en Hege betrouberens

Heech weromferlies en Goede werhellingsfermogen

Breed golflingte berik

Prachtige kanaal-to-kanaal unifoarme

Kompanjon
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Applikaasjescenario

1) LAN, WAN en Metro Networks

2) FTTH-projekt & FTTX-ynset

3) CATV-systeem

4) GPON, EPON

5) Fiberoptyske testapparatuer

6) Gegevensbasis stjoere breedbânnet troch

FAQ

Q1. Kin ik in foarbyldbestelling hawwe foar dit produkt?

A: Ja, wy begripe probleem om te testen en kwaliteit te kontrolearjen. Mienskiplike samples binne akseptabel.


Q2. Wat is de liede tiid?

A: Sample hat 1-2 dagen nedich, massa produksjetiid hat 1-2 wiken nedich.


Q3. Hoe fergje de wittenskip en hoe lang nimt it om te kommen?

A: Wy binne normaal skip troch DHL, UPS, FedEx of TNT. It nimt meast 3-5 dagen om te kommen. Airline en seespegel binne ek fakultatyf.


Q4: Biede jo garânsje foar de produkten?

A: Ja, wy biede 1-2 jier garânsje oan ús formele produkten.


Q5: Hoe sit it mei levertiid ??

A: 1) Foarbylden: binnen ien wike. 2) Guod: 15-20 dagen normaal.

Kontakt Mei Ús Opnimme