All Categories

EN

Wetterticht pigtail

Thús>Product>Pigtail>Wetterticht pigtail > Produktdetail

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178906496237.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921343596.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921982568.jpg

WATERDICH PIGTAIL FC APC SC APC


Enkête
  • Fluch details
  • foardiel
  • Kompanjon
  • Oanfraach
  • FAQ
  • Enkête
Fluch details

De glêstriedferbining ferbynt presys de twa einflakken fan 'e glêstried. It wichtichste is om de assen fan 'e twa fezels út te rjochtsjen, sadat de optyske enerzjyútfier fan' e stjoerende glês maksimaal kin wurde keppele oan 'e ûntfangende glêstried. De ynfloed op it systeem wurdt minimalisearre troch syn belutsenens by de optyske keppeling.

Tech gegevens

ÛnderdielIenheidData
namme-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Fiber Type-G652D/G657A1/G657A2
Utfier meterial-PVC / LSZH
golflingtenm &1310 / 1550
YnsetferliesdB≤0.3
Ferlies weromdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
WerheljedB≤0.1
Plug-tidenS≥1000
Wikselberens-≤0.2
Tensile krêftN≥50
Working Temp.-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Paking details

LingteOantal (pcs) / cartoKartongrutte (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Produkt ferkeappunt

Bûten gebrûk, wetterdicht, anty-korrosyf, mei goede meganyske en miljeueigenskippen

Befettet metalen fersterke stielen tried, goede meganyske eigenskippen en sterke trekfeardigens

Lyts ynfoegingsferlies en grut weromferlies

Ien of multimode kin wurde selekteare neffens behoeften. It oantal optyske kabelkernen is 2, 4, 6, 8, en 12 kearnen

Kompanjon
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Applikaasjescenario

1) LAN, WAN en Metro Networks                                       

2) FTTH-projekt & FTTX-ynset                                       

3) CATV-systeem                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiberoptyske testapparatuer                                       

6) Gegevensbasis stjoere breedbânnet troch                                               

FAQ
  • Q1. Kin ik in foarbyldbestelling hawwe foar dit produkt?

    A: Ja, wy begripe probleem om te testen en kwaliteit te kontrolearjen. Mienskiplike samples binne akseptabel.

  • Q2. Wat is de liede tiid?

    A: Sample hat 1-2 dagen nedich, massa produksjetiid hat 1-2 wiken nedich.

  • Q3. Hoe fergje de wittenskip en hoe lang nimt it om te kommen?

    A: Wy binne normaal skip troch DHL, UPS, FedEx of TNT. It nimt meast 3-5 dagen om te kommen. Airline en seespegel binne ek fakultatyf.

  • Q4: Biede jo garânsje foar de produkten?

    A: Ja, wy biede 1-2 jier garânsje oan ús formele produkten.

  • Q5: Hoe sit it mei levertiid ??

    A: 1) Foarbylden: binnen ien wike. 2) Guod: 15-20 dagen normaal.

Kontakt Mei Ús Opnimme