All Categories

EN

Seòrsa FBT

Dachaigh>bathar>Sreath Coupler Fiber Optic>Seòrsa FBT > Mion-fhiosrachadh toraidh

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, CINE TUBE STAINLESSSTEEL, FBT COUPLER, 50: 50


rannsachadh
  • Fiosrachadh luath
  • buannachd
  • Com-pàirtichean
  • iarrtas
  • FAQ
  • rannsachadh
Fiosrachadh luath

Is e seòrsa de dh ’inneal riaghlaidh cumhachd optigeach a th’ ann an splitter FBT a tha air a dhèanamh le bhith a ’cleachdadh teicneòlas Fused Biconical Tape. Tha e a ’nochdadh meud beag, earbsachd àrd, cosgais saor agus deagh èideadh sianal gu seanal, agus tha e air a chleachdadh gu farsaing ann an lìonraidhean PON gus sgoltadh cumhachd comharran optigeach a thoirt gu buil.

Notaichean

1x2

Fiber Type

G657A / G652D

Tonnan obrach

1310 / 1490 / 1550

Call Insertion Coitcheann (dB)

≤3.7

Èideadh (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Call an urra ri tonn-tonn (dB)

≤0.8

Return Loss (DB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Stiùireadh (dB)

≥55

Temp Obrachaidh. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Notaichean1x2
Fad * leud * Àirde (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ceanglaicheSC / UPC, SC / APC

Puing reic toraidh

Call cuir a-steach ìosal, PDL Ìosal agus earbsachd àrd

Call tilleadh àrd agus Ath-aithris math

Raon tonn-leathann farsaing

Èideadh sàr-mhath sianal gu sianal

Bidh na toraidhean uile a ’coinneachadh ri riatanasan GR-1209-CORE agus GR-1221-CORE.

Com-pàirtichean
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Suidheachadh tagraidh

1) LAN, WAN agus Metro Networks

2) Pròiseact FTTH & cleachdadh FTTX

3) Siostam CATV

4) GPON, EPON

5) Uidheam Deuchainn Fiber Optic

6) Stòr Bann-leathann Transmit stèidhichte air dàta

FAQ

Q1. An urrainn dhomh òrdugh sampall fhaighinn airson an toradh seo?

F: 'S e, tha sinn a' cur fàilte air òrdugh sampall gus deuchainn a dhèanamh agus càileachd a dhearbhadh. Thathar a 'gabhail ri sampallan measgaichte.


Q2. Dè mu dheidhinn an ùine as luaithe?

A: Feumaidh sampall 1-2 latha, feumaidh ùine toraidh mòr 1-2 seachdainean.


Q3. Ciamar a bheir thu seachad am bathar agus dè cho fada 'sa bheir e gu ruige seo?

F: Mar as trice bidh sinn a 'seòladh le DHL, UPS, FedEx no TNT. Mar as trice bidh e a 'toirt latha 3-5 ri thighinn. Tha siubhal agus siubhal mara cuideachd roghnach.


Q4: A bheil thu a 'tabhann barantas airson na toraidhean?

A: Tha, tha sinn a ’tabhann barantas 1-2 bliadhna do na toraidhean foirmeil againn.


Q5: Dè mu dheidhinn an ùine lìbhrigidh ??

A: 1) Sampaill: taobh a-staigh seachdain. 2) Bathar: 15-20 latha mar as trice.

Fios