All Categories

EN

Ceangal fibre optic FC

Dachaigh>bathar>Patchcord>Ceangal fibre optic FC > Mion-fhiosrachadh toraidh

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652454668251.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240372943913.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603950808660696.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240372820222.jpg

CONNECTOR FIBER OPTICAL FC UPC DUBH LOW IL CONNECTOR


rannsachadh
  • Fiosrachadh luath
  • buannachd
  • Com-pàirtichean
  • iarrtas
  • FAQ
  • rannsachadh
Fiosrachadh luath

Bidh an ceanglaiche fiber optic gu cinnteach a ’ceangal dà aghaidh deiridh an t-snàithleach. Is e an rud as cudromaiche a bhith a ’co-thaobhadh tuaghan an dà fhiodh gus an tèid toradh lùth optigeach bhon t-snàithleach tar-chuir a cheangal ris an t-snàithleach a tha a’ faighinn chun ìre as motha. Tha a ’bhuaidh air an t-siostam air a lùghdachadh air sgàth a bhith an sàs anns a’ cheangal optigeach.

Dàta tech

Notaichean Aonad Dàta
Ainm - FC/UPC PFIBER OPTICAL CONNECTOR
PN - APT-CONNECTOR-FC/UPC-SX-2.0/3.0
Fiber Type - G652D/G657A1/G657A2
Toradh meterial - PVC / LSZH
Wavelength nm & 1310 / 1550
Call cuir a-steach dB ≤0.3
Call air ais dB ≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
A-rithist dB ≤0.1
Amannan plugan S ≥1000
Eadar-ghluasad - ≤0.2
Neart teanachaidh N ≥50
Temp obrach. -40 ~ 75
Stòradh Temp. -40 ~ 85

Puing reic toraidh

Call cuir a-steach ìosal, agus earbsachd àrd                                       

Call tilleadh àrd agus Ath-aithris math                                       

Neart àrd de shlaodadh agus putadh                                               

Raon tonn-leathann farsaing                                               

Com-pàirtichean
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Suidheachadh tagraidh

1) LAN, WAN agus Metro Networks

2) Pròiseact FTTH & cleachdadh FTTX

3) Siostam CATV

4) GPON, EPON

5) Uidheam Deuchainn Fiber Optic

6) Stòr Bann-leathann Transmit stèidhichte air dàta

FAQ

Q1. An urrainn dhomh òrdugh sampall fhaighinn airson an toradh seo?

F: 'S e, tha sinn a' cur fàilte air òrdugh sampall gus deuchainn a dhèanamh agus càileachd a dhearbhadh. Thathar a 'gabhail ri sampallan measgaichte.


Q2. Dè mu dheidhinn an ùine as luaithe?

A: Feumaidh sampall 1-2 latha, feumaidh ùine toraidh mòr 1-2 seachdainean.


Q3. Ciamar a bheir thu seachad am bathar agus dè cho fada 'sa bheir e gu ruige seo?

F: Mar as trice bidh sinn a 'seòladh le DHL, UPS, FedEx no TNT. Mar as trice bidh e a 'toirt latha 3-5 ri thighinn. Tha siubhal agus siubhal mara cuideachd roghnach.


Q4: A bheil thu a 'tabhann barantas airson na toraidhean?

A: Tha, tha sinn a ’tabhann barantas 1-2 bliadhna do na toraidhean foirmeil againn.


Q5: Dè mu dheidhinn an ùine lìbhrigidh ??

A: 1) Sampaill: taobh a-staigh seachdain. 2) Bathar: 15-20 latha mar as trice.

Fios