All Categories

EN

Seòrsa PLC

Dachaigh>bathar>Sreath Coupler Fiber Optic>Seòrsa PLC > Mion-fhiosrachadh toraidh

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, SPLITTER TYPE ABS-BOX, SC / UPC


rannsachadh
  • Fiosrachadh luath
  • buannachd
  • Com-pàirtichean
  • iarrtas
  • FAQ
  • rannsachadh
Fiosrachadh luath

Tha ABS Box Splitter (PLC Splitter) na inneal cuairteachaidh cumhachd optigeach tonn-tonn aonaichte stèidhichte air substrate quartz. Tha na feartan aige de mheud beag, raon tonn-obrach farsaing, earbsachd àrd agus deagh èideadh de sgoltadh. Tha e gu sònraichte freagarrach airson fulangach. Anns an lìonra optigeach (EPON, BPON, GPON, msaa), tha an oifis sa mheadhan agus an inneal-crìche ceangailte agus tha an comharra optigeach air a sgaradh. An-dràsta tha dà sheòrsa 1 × N agus 2 × N. Bidh na luchd-sgoltadh 1 x N agus 2 x N gu cothromach a ’roinn an comharra optigeach ann an grunn àiteachan a-mach bho aon a-steach no dùbailte, no ag obair an aghaidh gus grunn chomharran optigeach a stiùireadh gu aon snàithleach no dùbailte.

Notaichean

1x8

Fiber Type

G657A / G652D

Tonnan obrach

1260nm ~ 1650nm

Call Insertion Coitcheann (dB)

≤11

Èideadh (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Call an urra ri tonn-tonn (dB)

≤0.8

Return Loss (DB)

≥55

Stiùireadh (dB)

≥55

Temp Obrachaidh. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Notaichean1x8
Fad * leud * Àirde (mm)* * 120 80 10
Input / Toradh (mm)2.0 / 3.0
Fad fiber (M)1.5 no neach-ceannach air a mhìneachadh

Puing reic toraidh

Call cuir a-steach ìosal, PDL Ìosal agus earbsachd àrd

Call tilleadh àrd agus Ath-aithris math

Raon tonn-leathann farsaing

Èideadh sàr-mhath sianal gu sianal

Com-pàirtichean
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Suidheachadh tagraidh

1) LAN, WAN agus Metro Networks

2) Pròiseact FTTH & cleachdadh FTTX

3) Siostam CATV

4) GPON, EPON

5) Uidheam Deuchainn Fiber Optic

6) Stòr Bann-leathann Transmit stèidhichte air dàta

FAQ

Q1. An urrainn dhomh òrdugh sampall fhaighinn airson an toradh seo?

F: 'S e, tha sinn a' cur fàilte air òrdugh sampall gus deuchainn a dhèanamh agus càileachd a dhearbhadh. Thathar a 'gabhail ri sampallan measgaichte.


Q2. Dè mu dheidhinn an ùine as luaithe?

A: Feumaidh sampall 1-2 latha, feumaidh ùine toraidh mòr 1-2 seachdainean.


Q3. Ciamar a bheir thu seachad am bathar agus dè cho fada 'sa bheir e gu ruige seo?

F: Mar as trice bidh sinn a 'seòladh le DHL, UPS, FedEx no TNT. Mar as trice bidh e a 'toirt latha 3-5 ri thighinn. Tha siubhal agus siubhal mara cuideachd roghnach.


Q4: A bheil thu a 'tabhann barantas airson na toraidhean?

A: Tha, tha sinn a ’tabhann barantas 1-2 bliadhna do na toraidhean foirmeil againn.


Q5: Dè mu dheidhinn an ùine lìbhrigidh ??

A: 1) Sampaill: taobh a-staigh seachdain. 2) Bathar: 15-20 latha mar as trice.

Fios