< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
todas as categorías

EN

Jump blindado

Inicio>Produto>Patchcord>Jump blindado > Detalle do produto

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ARMED SC UPC FIBRA ÓPTICA PATCHCORD SX SM AZUL BAIXO IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


enquisa
  • Detalles rápidos
  • Vantaxe
  • socio
  • aplicación
  • FAQ
  • enquisa
Detalles rápidos

O conector de fibra óptica conecta con precisión as dúas caras finais da fibra. O máis importante é aliñar os eixes das dúas fibras para que a enerxía óptica saída da fibra transmisora ​​poida unirse á fibra receptora na medida máxima. O impacto no sistema minimízase debido á súa participación na ligazón óptica.

Datos técnicos

ElementoUnidadeData
nome-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
Tipo de fibra-G652D/G657A1/G657A2
Medida de saída-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
perda de insercióndB≤ 0.3
perda de retornodB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepetibledB≤ 0.1
Tempos de enchufeS≥ 1000
Intercambiabilidade-≤ 0.2
Resistencia á tensiónN≥ 50
Temp. De traballo-40 ~ 75
Temp de almacenamento.-40 ~ 85

Toma de detalles

lonxitudeCantidade (unidades) / cartoTamaño do cartón (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Punto de venda do produto

Protección de tubo revestida de aceiro inoxidable de micro diámetro

Resistente a danos torsionais inadecuados

Alta resistencia á tracción, alta resistencia á compresión, mordedura anti-rata

A construción é máis cómoda e segura

Non hai que preocuparse polos danos causados ​​pola construción da fibra

socio
  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

Escenario de aplicacións

1) Redes LAN, WAN e Metro                                       

2) Proxecto FTTH e implementacións FTTX                                       

3) Sistema CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Equipos de proba de fibra óptica                                       

6) Base de datos Transmitir rede de banda ancha                                               

FAQ

Q1. Podo ter unha orde de mostra deste produto?

R: Si, damos a benvida a orde de mostra para probar e comprobar a calidade. As mostras mixtas son aceptables.


Q2. Que tal o tempo de espera?

R: A mostra necesita 1-2 días, o tempo de produción en masa precisa 1-2 semanas.


Q3. Como envía os produtos e canto tardan en chegar?

R: Nós xeralmente enviamos por DHL, UPS, FedEx ou TNT. Normalmente leva 3-5 días para chegar. Transporte aéreo e marítimo tamén opcional.


Q4: ofrece garantía para os produtos?

R: Si, ofrecemos 1-2 anos de garantía aos nosos produtos formais.


P5: e o prazo de entrega?

A: 1) Mostras: dentro dunha semana. 2) Mercadorías: 15-20 días normalmente.

Contacto