< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
todas as categorías

EN

Cable da estación base

Inicio>Produto>Cola de porco>Cable da estación base > Detalle do produto

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

PATCHCORD DE FIBRA ÓPTICA EXTERIOR SC UPC FC UPC


enquisa
  • Detalles rápidos
  • Vantaxe
  • socio
  • aplicación
  • FAQ
  • enquisa
Detalles rápidos

O conector de fibra óptica conecta con precisión as dúas caras finais da fibra. O máis importante é aliñar os eixes das dúas fibras para que a enerxía óptica saída da fibra transmisora ​​poida unirse á fibra receptora na medida máxima. O impacto no sistema minimízase debido á súa participación na ligazón óptica.

Datos técnicos

ElementoUnidadeData
nome-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Tipo de fibra-G652D/G657A1/G657A2
Medida de saída-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
perda de insercióndB≤ 0.3
perda de retornodB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepetibledB≤ 0.1
Tempos de enchufeS≥ 1000
Intercambiabilidade-≤ 0.2
Resistencia á tensiónN≥ 50
Temp. De traballo-40 ~ 75
Temp de almacenamento.-40 ~ 85

Toma de detalles

lonxitudeCantidade (unidades) / cartoTamaño do cartón (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Punto de venda do produto

Adopte fibra resistente á fatiga de alta resistencia para garantir a fiabilidade e a vida útil do cable de campo en varias condicións difíciles

A capa de revestimento especial e a estrutura de revestimento secundario poden absorber tensións mecánicas e ambientais e a perda de fixación do cable é pequena

Alta resistencia, peso lixeiro e alta relación peso / peso; a vaíña redonda é compacta e é especialmente axeitada para retracción repetida

Funda protectora de alta resistencia ignífuga, alto índice de osíxeno, bo retardador de chama, resistencia á corrosión por aceites e produtos químicos, resistencia ao desgarro, flexibilidade a baixa temperatura, forte elasticidade, bo amortecedor de tensión, chaqueta de presión resistente ao desgaste

socio
  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

Escenario de aplicacións

1) Redes LAN, WAN e Metro                                       

2) Proxecto FTTH e implementacións FTTX                                       

3) Sistema CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Equipos de proba de fibra óptica                                       

6) Base de datos Transmitir rede de banda ancha                                               

FAQ

Q1. Podo ter unha orde de mostra deste produto?

R: Si, damos a benvida a orde de mostra para probar e comprobar a calidade. As mostras mixtas son aceptables.


Q2. Que tal o tempo de espera?

R: A mostra necesita 1-2 días, o tempo de produción en masa precisa 1-2 semanas.


Q3. Como envía os produtos e canto tardan en chegar?

R: Nós xeralmente enviamos por DHL, UPS, FedEx ou TNT. Normalmente leva 3-5 días para chegar. Transporte aéreo e marítimo tamén opcional.


Q4: ofrece garantía para os produtos?

R: Si, ofrecemos 1-2 anos de garantía aos nosos produtos formais.


P5: e o prazo de entrega?

A: 1) Mostras: dentro dunha semana. 2) Mercadorías: 15-20 días normalmente.

Contacto