< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
todas as categorías

EN

Cola de porco agrupada

Inicio>Produto>Cola de porco>Cola de porco agrupada > Detalle do produto

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178368448803.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604295610834800.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245240333771.jpg

BUCHED PIGTAIL FC APC SC APC


enquisa
  • Detalles rápidos
  • Vantaxe
  • socio
  • aplicación
  • FAQ
  • enquisa
Detalles rápidos

O conector de fibra óptica conecta con precisión as dúas caras finais da fibra. O máis importante é aliñar os eixes das dúas fibras para que a enerxía óptica saída da fibra transmisora ​​poida unirse á fibra receptora na medida máxima. O impacto no sistema minimízase debido á súa participación na ligazón óptica.

Datos técnicos

ElementoUnidadeData
nome-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Tipo de fibra-G652D/G657A1/G657A2
Medida de saída-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
perda de insercióndB≤ 0.3
perda de retornodB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
RepetibledB≤ 0.1
Tempos de enchufeS≥ 1000
Intercambiabilidade-≤ 0.2
Resistencia á tensiónN≥ 50
Temp. De traballo-40 ~ 75
Temp de almacenamento.-40 ~ 85

Toma de detalles

lonxitudeCantidade (unidades) / cartoTamaño do cartón (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Punto de venda do produto

Cumprir con ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC e outras normas internacionais e estándares nacionais da industria das telecomunicacións

Conexión activa para transmisión de fibra

Pequena perda de inserción e gran perda de retorno

Boa intercambiabilidade e repetibilidade

socio
  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

Escenario de aplicacións

1) Redes LAN, WAN e Metro                                       

2) Proxecto FTTH e implementacións FTTX                                       

3) Sistema CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Equipos de proba de fibra óptica                                       

6) Base de datos Transmitir rede de banda ancha                                               

FAQ
  • Q1. Podo ter unha orde de mostra deste produto?

    R: Si, damos a benvida a orde de mostra para probar e comprobar a calidade. As mostras mixtas son aceptables.

  • Q2. Que tal o tempo de espera?

    R: A mostra necesita 1-2 días, o tempo de produción en masa precisa 1-2 semanas.

  • Q3. Como envía os produtos e canto tardan en chegar?

    R: Nós xeralmente enviamos por DHL, UPS, FedEx ou TNT. Normalmente leva 3-5 días para chegar. Transporte aéreo e marítimo tamén opcional.

  • Q4: ofrece garantía para os produtos?

    R: Si, ofrecemos 1-2 anos de garantía aos nosos produtos formais.

  • P5: e o prazo de entrega?

    A: 1) Mostras: dentro dunha semana. 2) Mercadorías: 15-20 días normalmente.

Contacto