< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
todas as categorías

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, SPLITTER TIPO ABS-BOX, SC / UPC


enquisa
  • Detalles rápidos
  • Vantaxe
  • socio
  • aplicación
  • FAQ
  • enquisa
Detalles rápidos

ABS Box Splitter (PLC Splitter) é un dispositivo integrado de distribución de enerxía óptica de guía de ondas baseado en substrato de cuarzo. Ten as características de pequeno tamaño, amplo rango de lonxitudes de onda de funcionamento, alta fiabilidade e boa uniformidade de división. É especialmente indicado para pasivos. Na rede óptica (EPON, BPON, GPON, etc.), a oficina central e o dispositivo terminal están conectados e o sinal óptico divídese. Actualmente hai dous tipos de 1 × N e 2 × N. Os divisores 1 x N e 2 x N dividen uniformemente o sinal óptico en múltiples saídas dunha entrada única ou dual, ou funcionan á inversa para dirixir múltiples sinais ópticos nunha fibra única ou dual.

Elemento

1x8

Tipo de fibra

G657A / G652D

Lonxitude de onda de traballo

1260 nm ~ 1650 nm

Perda de inserción estándar (dB)

≤ 11

Uniformidade (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Perda dependente da lonxitude de onda (dB)

≤ 0.8

Perda de Retorno (dB)

≥ 55

Directividade (dB)

≥ 55

Temp de funcionamento. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Elemento1x8
Lonxitude * Ancho * Altura (mm)120 * 80 * 10
Entrada / Saída (mm)2.0 / 3.0
Lonxitude da fibra (M)1.5 ou definido polo cliente

Punto de venda do produto

Baixa perda de inserción, baixa PDL e alta fiabilidade

Alta perda de retorno e boa repetibilidade

Gran rango de lonxitude de onda

Excelente uniformidade canle a canle

socio
  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

Escenario de aplicacións

1) Redes LAN, WAN e Metro

2) Proxecto FTTH e implementacións FTTX

3) Sistema CATV

4) GPON, EPON

5) Equipos de proba de fibra óptica

6) Base de datos Transmitir rede de banda ancha

FAQ

Q1. Podo ter unha orde de mostra deste produto?

R: Si, damos a benvida a orde de mostra para probar e comprobar a calidade. As mostras mixtas son aceptables.


Q2. Que tal o tempo de espera?

R: A mostra necesita 1-2 días, o tempo de produción en masa precisa 1-2 semanas.


Q3. Como envía os produtos e canto tardan en chegar?

R: Nós xeralmente enviamos por DHL, UPS, FedEx ou TNT. Normalmente leva 3-5 días para chegar. Transporte aéreo e marítimo tamén opcional.


Q4: ofrece garantía para os produtos?

R: Si, ofrecemos 1-2 anos de garantía aos nosos produtos formais.


P5: e o prazo de entrega?

A: 1) Mostras: dentro dunha semana. 2) Mercadorías: 15-20 días normalmente.

Contacto