todas as categorías

EN

Conector de fibra óptica SC

Inicio>Produto>Patchcord>Conector de fibra óptica SC > Detalle do produto

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1657000343409893.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1657000343789683.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1657000343226461.jpg

SC APC OPTICAL FIBER PATCHCORD SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


enquisa
  • Detalles rápidos
  • Vantaxe
  • socio
  • aplicación
  • FAQ
  • enquisa
Detalles rápidos

O conector de fibra óptica conecta con precisión as dúas caras finais da fibra. O máis importante é aliñar os eixes das dúas fibras para que a enerxía óptica saída da fibra transmisora ​​poida unirse á fibra receptora na medida máxima. O impacto no sistema minimízase debido á súa participación na ligazón óptica.

Datos técnicos

Elemento Unidade Data
nome - PATCHCORD-SC / UPC-FC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN - APT-PATCHCORD-SC / UPC-SX-2.0 / 3.0
Tipo de fibra - G652D/G657A1/G657A2
Medida de saída - PVC / LSZH
Wavelength nm & 1310 / 1550
perda de inserción dB ≤ 0.3
perda de retorno dB ≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
Repetible dB ≤ 0.1
Tempos de enchufe S ≥ 1000
Intercambiabilidade - ≤ 0.2
Resistencia á tensión N ≥ 50
Temp. De traballo -40 ~ 75
Temp de almacenamento. -40 ~ 85

Toma de detalles

lonxitude Cantidade (unidades) / carto Tamaño do cartón (mm) NW (kg) GW (kg)
1m 1600 570 * 430 * 460 30 31.4
2m 1200 570 * 430 * 460 26 27.4
3m 1000 570 * 430 * 460 23.6 25
5m 800 570 * 430 * 460 23.1 24.5
10m 500 570 * 430 * 460 21.6 23
15m 400 570 * 430 * 460 25.6 27
20m 320 570 * 430 * 460 26.5 27.9

1

Punto de venda do produto

Baixa perda de inserción e alta fiabilidade

Alta perda de retorno e boa repetibilidade

Alta forza de tracción e empuxe

Gran rango de lonxitude de onda

socio
  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

  • indefinido

Escenario de aplicacións

1) Redes LAN, WAN e Metro

2) Proxecto FTTH e implementacións FTTX

3) Sistema CATV

4) GPON, EPON

5) Equipos de proba de fibra óptica

6) Base de datos Transmitir rede de banda ancha

FAQ

Q1. Podo ter unha orde de mostra deste produto?

R: Si, damos a benvida a orde de mostra para probar e comprobar a calidade. As mostras mixtas son aceptables.


Q2. Que tal o tempo de espera?

R: A mostra necesita 1-2 días, o tempo de produción en masa precisa 1-2 semanas.


Q3. Como envía os produtos e canto tardan en chegar?

R: Nós xeralmente enviamos por DHL, UPS, FedEx ou TNT. Normalmente leva 3-5 días para chegar. Transporte aéreo e marítimo tamén opcional.


Q4: ofrece garantía para os produtos?

R: Si, ofrecemos 1-2 anos de garantía aos nosos produtos formais.


P5: e o prazo de entrega?

A: 1) Mostras: dentro dunha semana. 2) Mercadorías: 15-20 días normalmente.

Contacto