Txhua pawg

EN

FBT hom

Tsev>khoom>Fiber Ntau Optic Coupler Series>FBT hom > Cov khoom lag luam qhia

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, STAINLESSSTEEL TUBE HOM, FBT COUPLER, 50: 50


Nug
  • ceev Paub meej
  • Advantage
  • Partner
  • Daim ntawv thov
  • FAQ
  • Nug
ceev Paub meej

FBT splitter yog ib hom kho qhov muag tswj hluav taws xob uas tau tsim los siv Fused Biconical Daim Kab Xev Tshuab. Nws muaj cov cim me me, kev ntseeg siab, cov nqi pheej yig thiab zoo channel-rau-channel uniformity, thiab dav siv hauv PON tes hauj lwm kom paub cov teeb liab kho qhov muag hluav taws xob.

Yam

1x2

Fiber hom

G657A / G652D

Ua haujlwm Wavelength

1310 / 1490 / 1550

Txheem Insertion Poob (dB)

≤3.7

Kev tsis sib thooj (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Wavelength Qaug Rau Cov Poob (dB)

≤0.8

Rov qab poob (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Kev Muaj Peev Xwm (dB)

≥55

Kev Ua Haujlwm Temp. Yawg

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Yam1x2
Ntev * Dav * Qhov siab (hli)3.0*54,3.0*60,3.5*66
connectorSC / UPC, SC / APC

Khoom Muag Taw tes

Tsawg tsis muaj zog poob, PDL Tsawg thiab Kev ntseeg siab

Siab xa rov qab poob thiab rov ua dua tau zoo

Kev siv ntau yoj yoj

Zoo nkauj channel-rau-channel kev sib sau

Txhua yam khoom ua tau raws li GR-1209-CORE thiab GR-1221-CORE xav tau.

Partner
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Daim Ntawv Thov Keeb Kwm

1) LAN, WAN thiab Metro Networks

2) FTTH project & FTTX Tso Tawm

3) CATV Txheej Txheem

4) GPON, EPON

5) Cov Khoom Siv Fiber Optic Test

6) Cov Ntaub Ntawv-Lub Hauv Pauv Hloov Txuas Broadband Net

FAQ

Nqe Lus Nug 1. Kuv puas tuaj yeem muaj qauv txiav txim rau cov khoom no?

A: Yog, peb tuaj yeem txais ua qauv txiav txim thiab kuaj xyuas kom zoo. Mixed kuaj pom zoo.


Q2. Yuav ua li cas rau lub sij hawm ua tus qhia?

A: Sample xav tau 1-2 hnub, huab hwm coj ntau lub sijhawm xav tau 1-2 lub lim tiam.


Q3. Ua li cas koj thiaj xa cov khoom muag thiab yuav siv sij hawm ntev npaum li cas?

A: Peb feem ntau yog nkoj los ntawm DHL, UPS, FedEx los yog TNT. Nws feem ntau yuav siv 3-5 hnub los txog. Tshem tawm thiab nkoj hiav txwv shipping yeem.


Q4: Koj puas muaj kev lees rau cov khoom?

A: Yog, peb muab 1-2 xyoo lav rau peb cov khoom tsim.


Q5: Yuav ua li cas txog lub sijhawm khoom xa tuaj ??

A: 1) Cov Qauv: hauv ib lub lis piam. 2) Cov khoom lag luam: 15-20 hnub feem ntau.

Tiv tauj peb