Txhua pawg

EN

PLC hom

Tsev>khoom>Fiber Ntau Optic Coupler Series>PLC hom > Cov khoom lag luam qhia

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471273488009.png

1X8, SLOT HOM SPLITTER, SC / UPC


Nug
  • ceev Paub meej
  • Advantage
  • Partner
  • Daim ntawv thov
  • FAQ
  • Nug
ceev Paub meej

Slot type Splitter (PLC Splitter) yog qhov sib xyaw waveguide optical zog faib khoom raws li quartz substrate. Nws muaj cov yam ntxwv ntawm kev loj me, kev khiav hauj lwm dav wavelength, kev ntseeg siab thiab zoo uniformity ntawm splitting. Nws yog tshwj xeeb tshaj yog haum rau passive. Hauv qhov khoos phis tawm kho qhov muag (EPON, BPON, GPON, thiab lwm yam), lub chaw haujlwm nruab nrab thiab cov khoom siv davhlau ya nyob twg txuas nrog thiab cov cim hluav taws xob tau cais.

Yam

1x8

Fiber hom

G657A / G652D

Ua haujlwm Wavelength

1260nm ~ 1650nm

Txheem Insertion Poob (dB)

≤11

Kev tsis sib thooj (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Wavelength Qaug Rau Cov Poob (dB)

≤0.8

Rov qab poob (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Kev Muaj Peev Xwm (dB)

≥55

Kev Ua Haujlwm Temp. Yawg

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Yam1x8
Ntev * Dav * Qhov siab (hli)* * 120 80 18
Tawm tswv yim / tawm (hli)2.0 / 3.0
Fiber ntau (M)1.5 lossis qhua tuaj noj mov txhais tau tias

Khoom Muag Taw tes

Tsawg tsis muaj zog poob, PDL Tsawg thiab Kev ntseeg siab

Siab xa rov qab poob thiab rov ua dua tau zoo

Kev siv ntau yoj yoj

Zoo nkauj channel-rau-channel kev sib sau

Txhua yam khoom ua tau raws li GR-1209-CORE thiab GR-1221-CORE xav tau.

Partner
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Daim Ntawv Thov Keeb Kwm

1) LAN, WAN thiab Metro Networks

2) FTTH project & FTTX Tso Tawm

3) CATV Txheej Txheem

4) GPON, EPON

5) Cov Khoom Siv Fiber Optic Test

6) Cov Ntaub Ntawv-Lub Hauv Pauv Hloov Txuas Broadband Net

FAQ

Nqe Lus Nug 1. Kuv puas tuaj yeem muaj qauv txiav txim rau cov khoom no?

A: Yog, peb tuaj yeem txais ua qauv txiav txim thiab kuaj xyuas kom zoo. Mixed kuaj pom zoo.


Q2. Yuav ua li cas rau lub sij hawm ua tus qhia?

A: Sample xav tau 1-2 hnub, huab hwm coj ntau lub sijhawm xav tau 1-2 lub lim tiam.


Q3. Ua li cas koj thiaj xa cov khoom muag thiab yuav siv sij hawm ntev npaum li cas?

A: Peb feem ntau yog nkoj los ntawm DHL, UPS, FedEx los yog TNT. Nws feem ntau yuav siv 3-5 hnub los txog. Tshem tawm thiab nkoj hiav txwv shipping yeem.


Q4: Koj puas muaj kev lees rau cov khoom?

A: Yog, peb muab 1-2 xyoo lav rau peb cov khoom tsim.


Q5: Yuav ua li cas txog lub sijhawm khoom xa tuaj ??

A: 1) Cov Qauv: hauv ib lub lis piam. 2) Cov khoom lag luam: 15-20 hnub feem ntau.

Tiv tauj peb