Txhua pawg

EN

ST fiber ntau txuas ua ke

Tsev>khoom>Tus thaj>ST fiber ntau txuas ua ke > Cov khoom lag luam qhia

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600653099780565.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604295513153998.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241607408159.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600241607996406.jpg

ST UPC OPTIC FIBER TAM SIM NO QIV IL CONNECTOR


Nug
  • ceev Paub meej
  • Advantage
  • Partner
  • Daim ntawv thov
  • FAQ
  • Nug
ceev Paub meej

Cov pa roj carbon fiber txuas txuas ncaj qha ob sab kawg ntsej muag ntawm lub fiber. Qhov tseem ceeb tshaj plaws yog los kho cov kab hluav taws xob ntawm ob txoj kab hluav taws xob kom lub zog kho qhov muag tawm los ntawm cov kis kab hluav taws xob tuaj yeem txuas mus rau qhov tau txais cov fiber ntau. Qhov cuam tshuam rau hauv lub system yog txo qis vim nws txoj kev koom tes hauv qhov txuas txuas.

Cov ntaub ntawv tech

Yam Tsev Cov ntaub ntawv
lub npe - PATCHCORD-ST-ST-SM-PVC-3.0
PN - APT-PATCHCORD-ST-ST-SM-PVC-3.0
Fiber hom - G652D/G657A1/G657A2
Tso zis meterial - PVC / LSZH
Wavelength nm & 1310 / 1550
Tso tsis tau dB ≤0.3
Rov poob dB ≥50 (PC, UPC) ≥ (60 (APC)
Rov ua dua dB ≤0.1
Plug lub sijhawm S ≥1000
Pauv kev hloov pauv - ≤0.2
tensile zog N ≥50
Ua Haujlwm Temp. -40 ~ 75
Cia Temp. -40 ~ 85

Muab cov ntsiab lus

Length Qty (pcs) / carto Thawv loj (hli) NW (kg) GW (kg)
1m 1600 * * 570 430 460 30 31.4
2m 1200 * * 570 430 460 26 27.4
3m 1000 * * 570 430 460 23.6 25
5m 800 * * 570 430 460 23.1 24.5
10m 500 * * 570 430 460 21.6 23
15m 400 * * 570 430 460 25.6 27
20m 320 * * 570 430 460 26.5 27.9

1

Khoom Muag Taw tes

tso tsis tau: <= 0.2db                                       

ua haujlwm kub: -40 ℃ ~ + 85 ℃                                       

rov ua tau dua: <= 0.2db                                               

kev sib pauv hloov : <= 0.2db                                       

ntsaws lub sij hawm ≥ 1000                                       

lub zog tensile : 5kg

Partner
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Daim Ntawv Thov Keeb Kwm

1) LAN, WAN thiab Metro Networks                                       

2) FTTH project & FTTX Tso Tawm                                       

3) CATV Txheej Txheem                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Cov Khoom Siv Fiber Optic Test                                       

6) Cov Ntaub Ntawv-Lub Hauv Pauv Hloov Txuas Broadband Net                                               

FAQ

Nqe Lus Nug 1. Kuv puas tuaj yeem muaj qauv txiav txim rau cov khoom no?

A: Yog, peb tuaj yeem txais ua qauv txiav txim thiab kuaj xyuas kom zoo. Mixed kuaj pom zoo.


Q2. Yuav ua li cas rau lub sij hawm ua tus qhia?

A: Sample xav tau 1-2 hnub, huab hwm coj ntau lub sijhawm xav tau 1-2 lub lim tiam.


Q3. Ua li cas koj thiaj xa cov khoom muag thiab yuav siv sij hawm ntev npaum li cas?

A: Peb feem ntau yog nkoj los ntawm DHL, UPS, FedEx los yog TNT. Nws feem ntau yuav siv 3-5 hnub los txog. Tshem tawm thiab nkoj hiav txwv shipping yeem.


Q4: Koj puas muaj kev lees rau cov khoom?

A: Yog, peb muab 1-2 xyoo lav rau peb cov khoom tsim.


Q5: Yuav ua li cas txog lub sijhawm khoom xa tuaj ??

A: 1) Cov Qauv: hauv ib lub lis piam. 2) Cov khoom lag luam: 15-20 hnub feem ntau.

Tiv tauj peb