sve kategorije

EN

Oklopni skakač

Početna>Proizvod>Patchcord>Oklopni skakač > Pojedinosti o proizvodu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

PATCHCORD OPTICAL FIBRE OPTICAL FIBRE SUN SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 XNUMX


ispitivanje
  • Pojedinosti ukratko
  • Prednost
  • partner
  • primjena
  • Najčešće postavljana pitanja
  • ispitivanje
Pojedinosti ukratko

Optički konektor precizno povezuje dvije krajnje površine vlakna. Najvažnije je poravnati osi dvaju vlakana tako da se optička energija koja izlazi iz vlakna koje odašilje može u najvećoj mjeri povezati s prijemnim vlaknom. Utjecaj na sustav je minimaliziran zbog njegovog uključivanja u optičku vezu.

Tehnički podaci

StavkaJedinicaDatum
Ime i Prezime-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
vlakna tipa-G652D/G657A1/G657A2
Izlazni materijal-PVC / LSZH
Talasna dužinanm &1310 / 1550
Ubacivanje gubitakdB≤ 0.3
Gubitak PovratakdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
ponovljivdB≤ 0.1
Vrijeme uključivanjaS≥ 1000
zamjenjivosti-≤ 0.2
Vlačna čvrstoćaN≥ 50
Rad temp.-40 ~ 75
Temp skladištenje.-40 ~ 85

Pojedinosti o pakiranju

DužinaKoličina (kom) / kartoVeličina kartona (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Mjesto prodaje proizvoda

Zaštita cijevi obloženog mikro promjerom od nehrđajućeg čelika

Otporan na nepravilna torzijska oštećenja

Visoka vlačna čvrstoća, velika otpornost na kompresiju, ugriz protiv štakora

Izgradnja je praktičnija i sigurnija

Ne trebate brinuti o šteti koju vlakna uzrokuju konstrukcije

partner
  • nedefiniran

  • nedefiniran

  • nedefiniran

  • nedefiniran

Scenarij primjene

1) LAN, WAN i Metro mreže                                       

2) FTTH projekt i implementacije FTTX-a                                       

3) CATV sustav                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Oprema za ispitivanje optičkih vlakana                                       

6) Širokopojasna mreža za prijenos podataka                                               

Najčešće postavljana pitanja

Q1. Mogu li dobiti narudžbu uzorka za ovaj proizvod?

O: Da, dobrodošli smo uzorak za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.


Q2. Što je s vremenom?

O: Uzorak treba 1-2 dana, vrijeme masovne proizvodnje treba 1-2 tjedna.


Q3. Kako isporučujete robu i koliko dugo je potrebno da stigne?

O: Mi obično poslatimo DHL, UPS, FedEx ili TNT. Uobičajeno je da stignu 3-5 dana. Dostupnost zrakoplovne i morske plovidbe također je neobvezna


Q4: Da li nudite jamstvo za proizvode?

O: Da, nudimo 1-2 godine jamstva za naše formalne proizvode.


P5: Što je s vremenom isporuke ??

O: 1) Uzorci: u roku od jednog tjedna. 2) Roba: obično 15-20 dana.

Kontakt