sve kategorije

EN

FBT tip

Početna>Proizvod>Serija optičkih spojnica>FBT tip > Pojedinosti o proizvodu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, VRSTA NERJAVEČE ČELIČNE CIJEV, FBT SPOJNICA, 50: 50


ispitivanje
  • Pojedinosti ukratko
  • Prednost
  • partner
  • primjena
  • Najčešće postavljana pitanja
  • ispitivanje
Pojedinosti ukratko

FBT razdjelnik vrsta je uređaja za upravljanje optičkom snagom koja se izrađuje pomoću tehnologije fused Biconical Tape. Odlikuje se malom veličinom, visokom pouzdanošću, jeftinim troškovima i dobrom ujednačenošću kanala do kanala, a široko se koristi u PON mrežama za ostvarivanje podjele snage optičkog signala.

Stavka

1x2

vlakna tipa

G657A / G652D

Radna valna duljina

1310 / 1490 / 1550

Standardni gubitak umetanja (dB)

≤ 3.7

Ujednačenost (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Gubitak ovisan o valnoj duljini (dB)

≤ 0.8

Povratak gubitak (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Usmjerenost (dB)

≥ 55

Radna temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Stavka1x2
Duljina * Širina * Visina (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
konektorSC / UPC, SC / APC

Mjesto prodaje proizvoda

Mali gubitak umetanja, nizak PDL i velika pouzdanost

Visoki povratni gubitak i dobra ponovljivost

Širok raspon valnih duljina

Izvrsna ujednačenost kanala do kanala

Svi proizvodi zadovoljavaju zahtjeve GR-1209-CORE i GR-1221-CORE.

partner
  • nedefiniran

  • nedefiniran

  • nedefiniran

  • nedefiniran

Scenarij primjene

1) LAN, WAN i Metro mreže

2) FTTH projekt i implementacije FTTX-a

3) CATV sustav

4) GPON, EPON

5) Oprema za ispitivanje optičkih vlakana

6) Širokopojasna mreža za prijenos podataka

Najčešće postavljana pitanja

Q1. Mogu li dobiti narudžbu uzorka za ovaj proizvod?

O: Da, dobrodošli smo uzorak za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.


Q2. Što je s vremenom?

O: Uzorak treba 1-2 dana, vrijeme masovne proizvodnje treba 1-2 tjedna.


Q3. Kako isporučujete robu i koliko dugo je potrebno da stigne?

O: Mi obično poslatimo DHL, UPS, FedEx ili TNT. Uobičajeno je da stignu 3-5 dana. Dostupnost zrakoplovne i morske plovidbe također je neobvezna


Q4: Da li nudite jamstvo za proizvode?

O: Da, nudimo 1-2 godine jamstva za naše formalne proizvode.


P5: Što je s vremenom isporuke ??

O: 1) Uzorci: u roku od jednog tjedna. 2) Roba: obično 15-20 dana.

Kontakt